CX750F PSU 600TL!

@painkiller
Hocam @RPM ürünü incelemişti. Bu fiyata çok çok güzel. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Detaylı incelemesine buradan bakabilirsiniz.

@painkiller
Hocam @RPM ürünü incelemişti. Bu fiyata çok çok güzel. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Detaylı incelemesine buradan bakabilirsiniz.
Eksik olma kral, sayenizde. Yoksa 1000 kağıt verecektik neredeyse.

Ne demek hocam:)
Aslında 850 liraya falan Core Reactor alırdınız, bundan daha iyi ama 600 lira ciddi anlamda güzel fiyat.
O fiyat olmasa almazdım yalan yok ama güzel denk geldi. MSI B550-A Pro indirimli yakalarsanız haberim olsun valla onu da böyle indirimli denk getirirsek çok rahatlatır beni.

O fiyat olmasa almazdım yalan yok ama güzel denk geldi. MSI B550-A Pro indirimli yakalarsanız haberim olsun vallahi onu da böyle indirimli denk getirirsek çok rahatlatır beni.

Daha fazla düşeceğini sanmıyorum hocam ama yine aklımda bulunsun, belli olmaz belki indirime falan girer haber veririm.

1627584643896.png

Akakçe'den baktığım kadarıyla şu an önceki aylara nazaran çok daha ucuz gözüküyor.

Daha fazla düşeceğini sanmıyorum hocam ama yine aklımda bulunsun, belli olmaz belki indirime falan girer haber veririm.

Eki Görüntüle 1122259

Akakçe'den baktığım kadarıyla şu an önceki aylara nazaran çok daha ucuz gözüküyor.
Aynen ben de baktım. Olmadı pazartesi falan da onu alırım artık. Başka bir sürpriz çıkmadan atlatırız bu belayı da umarım.

Ah şu elektrik kesintileri...
Durduk yere size bir sürü masraf çıkarttı. Geçmiş olsun hocam bu arada.
Sorma ya o canımı sıkıyor zaten. Kendi hatam olsa bu kadar üzülmezdim belki ama bu kadar saçma bir şeyden neredeyse 2000₺ zarara girdik durduk yere.

Sorma ya o canımı sıkıyor zaten. Kendi hatam olsa bu kadar üzülmezdim belki ama bu kadar saçma bir şeyden neredeyse 2000₺ zarara girdik durduk yere.

Neyse hocam olan oldu artık. Yapacak bir şey yok maalesef.
Umarım yeni aldığınız parçalarla böyle olumsuz şeyler yaşamazsınız. Konuyu okudum ama işlemciyi kesin kurtardınız mı?
Bir de işlemci masrafı falan çıkmasın aman diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı