CYBER-TUF3060 Ti alınır mı?

Teşekkürler hocam bir de sizce AMD mi yoksa NVIDIA mı almalıyım 20-24K arası bütçem var.

Zaten cevaplamışssınız teşekkürler.

Bir de son olarak şunu sorayım, önerdiğiniz sisteme bir ekleme yapmam gerekir mi sizce?
Sıvı soğutma ekleyin çok ucuz hocam başka bir şey eklemenize gerek yok isterseniz ssd kapasitesini arttırabilirsiniz.

Peki sizce AMD mi yoksa NVIDIA serisine mi yönelmeliyim?
Ben Nvidia yönelirdim. RX 6700XT saf güç olarak daha iyi ve 12GB Vram bulundurması çok iyi ancak Teknoloji açısından sınıfta kalıyor. 4060 ın DLSS 3.0 ve Frame Generation özellikleri ciddi fps farkı yaratıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıvı soğutma ekleyin çok ucuz hocam başka bir şey eklemenize gerek yok isterseniz SSD kapasitesini arttırabilirsiniz.

Pckolik - Pc Toplama Sihirbazı bunun hakkındakı fikirleriniz nasıl?

Pckolik - Pc Toplama Sihirbazı bunun hakkındakı fikirleriniz nasıl?

Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri yanlış atmışım hocam.

Ben NVIDIA yönelirdim. RX 6700XT saf güç olarak daha iyi ve 12 GB VRAM bulundurması çok iyi ancak Teknoloji açısından sınıfta kalıyor. 4060'ın DLSS 3.0 ve Frame Generation özellikleri ciddi FPS farkı yaratıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı