Gaming.gen.tr NOVA-TUF3060 Ti hazır sistemi alınır mı?

Berkay.Said

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Gaming.gen.tr de ASUS TUF 3060 Ti ekran kartlı ve i5-12400F işlemcili bir hazır sistem buldum. İlk defa bilgisayar tecrübem olacağı için bu konularda pek bilgim yok açıkçası. Fiyatı uygun mu? Kasa küçük kalır mı? Ayrıca bildiğiniz hazır sistemler varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Bütçe açısından 30.000'i azıcık aşabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Gaming.gen.tr de ASUS TUF 3060 Ti ekran kartlı ve i5-12400F işlemcili bir hazır sistem buldum. İlk defa bilgisayar tecrübem olacağı için bu konularda pek bilgim yok açıkçası. Fiyatı uygun mu? Kasa küçük kalır mı? Ayrıca bildiğiniz hazır sistemler varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Bütçe açısından 30.000'i azıcık aşabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam sistemin linkini veya ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Hocam Sistem güzel fakat,Bence Ekran kartini 8 gb degilde 12 gb olan sistemleri tercih edin,uzun süre sorunsuz kullanirsiniz.

Linki atmayı unutmuşum arkadaşlar kusura bakmayın

Hocam Sistem güzel fakat,Bence Ekran kartini 8 gb degilde 12 gb olan sistemleri tercih edin,uzun süre sorunsuz kullanirsiniz.
3060ti 1080p oyunculukta uzun yıllar götürür diye duymuştum. Ayrıca bu vran olayını hala tam olarak anlamış değilim. 8gb vram 1080p de yeterli olmaz mı?

Bu sistemi al. 1000 cebinde kalsın.
Sinerji güvenilir bir site mi hocam?

3060 Ti 1080p oyunculukta uzun yıllar götürür diye duymuştum. Ayrıca bu vran olayını hala tam olarak anlamış değilim. 8 GB VRAM 1080p de yeterli olmaz mı?

Yeterli yeterli de ileride sıkıntı çıkaracak. Ultra yerine ultranın bir altında oynarsın. Tebilon sistemi var 4070. ona bak bir istiyorsan 34.000 TL.

Ama 4060 Ti her türlü 3060 Ti'yı alır.

3060ti 1080p oyunculukta uzun yıllar götürür diye duymuştum. Ayrıca bu vran olayını hala tam olarak anlamış değilim. 8gb vram 1080p de yeterli olmaz mı?

Elbette güvenilirdir. Gözünüz kapalı alışveriş edebilirsiniz. O bütçeye en iyi sistemde benim attığımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı