Cyberbug 2077

Az önce CP 2077 izlerken bu Bug'a denk geldim, eğer oyundaki Bug'lar bu derecedeyse problem olmaz bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bug olması sorun değil önemli olan büyük bugları kısa süre içerisinde çözmeleri. CDPR'i biliyorsam oyuncularla iletişime geçip kısa süre icerisinde çözeceklerdir.

Olabilecek şeyler büyütmemek gerekir. Direk oynanışa etki etmediğinden yani bozmadığından çok etkili değil. Takmayın bu kadar. Adamlar o kadar mekanikle oyun yapmış takıldığınız olaya bakın :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

haklısınız çok takmaya gerek yok oyuna etki etmiyor

Haklısınız çok takmaya gerek yok oyuna etki etmiyor.

Sizi 4 sene sonra döndürebildiysem ne mutlu bana :D.
Hatırlatırım Witcher 3 bu oyundan bile beter halde çıkış yapmıştı. Şimdi ise mükemmel oyunlar kategorisinde yer almaktadır.
Yeni çıkmış bir oyun ve aceleye getirilmiş bir oyun. Bugların olması normal. Genel olarak buglar senkronizasyon sorunları, kaplamalar gibi sorunlar olduğundan oynanışa pek bir etki etmiyor diye yazdım.
Oyun piyasasına bakarsak içerisinde bug bulunmayan oyun çıkış yapmamıştır. İllaki birkaç bug ortaya çıkmıştır ve zaten ardından patchler ile birlikte düzeltilmiştir.
Şimdi diyeceksiniz 8 senedir bekliyorum bekliyoruz. Yaşınız büyük belli bir bilgi seviyesi ve anlama noktasına ulaşmışsınızdır. Size soruyorum 300 saate yakın hikaye sunan bir oyunun, gelecek temalı büyük bir Harita'nın yapımı bu 8 seninin içinde olabilir mi olamaz mı? Yoksa 8 sene boyunca tamamen oyunun kodlarını mı yazdılar?
Cevap belli tüm bu süreç 8 sene içerisinde dağılmıitır değil mi? Witcher 3 2015 senesinde yayınlandığına göre benim oyunun yapımına başlanıldığı zaman 2016 ortaları gibi diyorum. Ancak 3 4 sene boyunca yapılmış bir oyun.
Bir sürü bug Assassin's Creed oyunlarında da geliyor neden onlarda sesinizi çıkarmıyorusunuz peki. Unity faciasını hepimiz biliyoruz büyükte olay olmuştu.
2 3 patch ile düzeltilecek sorunlar için insanların emekleri bir çırpıda çöpe atmak cidden yakışmıyor insanlığa. Sonuçta kusurlu varlıklarından elinden çıkan bir şey bu.

Arkadaşlar burada yeni çıkmış oyun normal bunlar vs vs. yazmışsınız ama bu oyun 7-8 yıldır geliştiriliyordu ve siz bu oyuna para veriyorsunuz ve karşılığında bitmemiş bir oyun alıyorsunuz bunun nesi normal? Yahu bu adamların hiç mi oyun Tester'i yok? Göz göre göre bozuk oyunu sattılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı