Cyberpunk 124 TL'ye Epic'ten alınır mı?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Mâlum Steam de Cyberpunk 500TL oldu hazır Epic de 124 liraya düşmüş alınır mı? Steam üzerinden artık indirime girse fiyatı tahmini ne olur?

Cyberpunk sanırsam hep %50 indirime gitti yani steam'den almak istersek 250TL olur. Belki %60,%70 indirim yaparlar daha da düşer ama 180TL'nin altına kolay kolay düşmez yakın zamanda.

Mâlum Steam de Cyberpunk 500TL oldu hazır Epic de 124 liraya düşmüş alınır mı? Steam üzerinden artık indirime girse fiyatı tahmini ne olur?

Alınır tabii ki ama şu sıkıntısı var ileride Epic hesabın giderse desteği çok kötü diyeyim Steam'ın ama mükemmel durumun varsa üzerine birkaç TL daha koyup Steam indirimlerinde almanı öneririm keşke kaçırmasaydın Steam'de 124 TL'ye satılıyordu birkaç hafta önce Cyberpunk bende o zaman aldım.

Oyunun korsanını indirmiştim deneme amaçlı oynamak için 2 gün önce ve 5-6 saat oynadıktan sonra oyunun harika olduğuna karar verdim ve Epic Games üzerinden 124 TL'ye aldım. Zam geliyor her şeye, buna da gelir diye düşünüyorum.

Alınır tabii ki ama şu sıkıntısı var ileride Epic hesabın giderse desteği çok kötü diyeyim Steam'ın ama mükemmel durumun varsa üzerine birkaç TL daha koyup Steam indirimlerinde almanı öneririm keşke kaçırmasaydın Steam'de 124 TL'ye satılıyordu birkaç hafta önce Cyberpunk bende o zaman aldım.

Hesabım nasıl gidiyor? Bunu ilk defa sizden duyuyorum durup dururken hesabım neden gitsin? Anlam veremedim.

Hesabım nasıl gidiyor? Bunu ilk defa sizden duyuyorum durup dururken hesabım neden gitsin? Anlam veremedim.

Hesabınız ileride telefonunuz falan bozulursa Gmail erişme sorunu oluyor başıma gelmişti mesela nasıl desem mailimde telefon numaram kayıtlı ama girmek için telefonunuzu doğrulayın diyor telefonum bozuk olmuyor ondan hesaplarımı kaybetmiştim Steam'le Epic Steam hesabımı geri aldımama Epic hesabımı geri alamadım Epic'e zaten az bir para yatırdım sorun değil yani ondaki AC oyunları vardı Ubisoft'a bağladım için oynuyorum 2 tane almıştım onda AC oyunu sorunum yok o yüzden.

Hesabınız ileride telefonunuz falan bozulursa Gmail erişme sorunu oluyor başıma gelmişti mesela nasıl desem mailimde telefon numaram kayıtlı ama girmek için telefonunuzu doğrulayın diyor telefonum bozuk olmuyor ondan hesaplarımı kaybetmiştim Steam'le Epic Steam aldım geri ama Epic alamadım Epic'e zaten az bir para yatırdım sorun değil yani ondaki AC oyunları vardı Ubisoft'a bağladım için oynuyorum 2 tane almıştım onda AC oyunu sorunum yok o yüzden.

Ha bu tarz bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum hocam teşekkürler bir an farklı düşündüm ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı