Cyberpunk 2077 1.2 Güncellemesi Ertelendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 1.2

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 1.2 Güncellemesi için erteleme kararı aldı. CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 için sunulacak sonraki büyük güncelleme için erteleme kararı çıktı. Buna göre, normalde Şubat ayında sunulması planlanan Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi, Mart ayının ikinci yarısına kaldı. Tabii ki yine bir aksilik olmazsa… Bu değişiklikte şirketin uğradığı siber saldırının etkisi […]

Devamı: Cyberpunk 2077 1.2 Güncellemesi Ertelendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

PC'de iki kere bitirdim, şu anda DLC'ler hariç yamaların PC oyuncularının ilgisini çekeceğini düşünmüyorum. RPG öğelerini, life path olayını söküp lineer bir oyun haline getirmeselerdi çok daha ilgi çekici olurdu. Buglardan dolayı oyunu yarım bırakan konsol oyuncuları için daha önemli şu anda güncellemeler.

PC'de iki kere bitirdim, şu anda DLC'ler hariç yamaların PC oyuncularının ilgisini çekeceğini düşünmüyorum. RPG öğelerini, life path olayını söküp lineer bir oyun haline getirmeselerdi çok daha ilgi çekici olurdu. Buglardan dolayı oyunu yarım bırakan konsol oyuncuları için daha önemli şu anda güncellemeler.
Ben de bir kere tüm yan görevler ve kısa işlerle bitirdim. O günden beri oyuna hiç girmedim. Oyuna bir daha ancak bir online modda girilir zaten. Hikaye çeşitli olsa bir daha oynanırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı