Cyberpunk 2077 1.2 yaması nasıl?

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sanırım 1.2 yaması gelmiş oyuna siz nasıl buldunuz optimizasyon birazcık düzelmiş mi?

30 GB'a yakın güncelleme imiş, boyuta bakarsak oyunda çok büyük değişiklikler olmuş gibi. Henüz güncellemeye zamanım yok, RDR 2 bittikten sonra oynayacağım bakalım.

İlk çıktığında 80 saat oynayıp bitirmiştim. Tekrar oynamak için 1.2 yamasını bekliyordum onunda gelmesi bayağı uzun sürdü. Şimdi tekrardan indiriyorum bu sefer kadın karakter olarak oynayacağım. :D Çok uzun bir yama listesi var ve bunun kaybettikleri itibarlarını toparlamaya yönelik iyi bir adım olduğunu düşünüyorum.

İlk çıktığında 80 saat oynayıp bitirmiştim. Tekrar oynamak için 1.2 yamasını bekliyordum onunda gelmesi bayağı uzun sürdü. Şimdi tekrardan indiriyorum bu sefer kadın karakter olarak oynayacağım. :D çok uzun bir yama listesi var ve bunun iyi bir adım olduğunu düşünüyorum.

Bende para biriktiriyorum bakalım...

Benim kart ultrada 20FPS'lere düşüyordu şu an 30'un altına inmiyormuş. Texture'u ultra'ya alıp geri kalanı med tutacağım 45-60FPS arası alırım. Ama şu an güncelleyemem hafızada yer yok. RDR2 tüm SSD'yi kaplıyor :p.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı