Cyberpunk 2077 Optimizasyon Yaması alır mı?

Yani umarım gelir 3070 ile 2K'da ultra ayarda 40 fps hoş değil.
Sizin high'a alma şansınız var, low/medium ayarlarda drop olması çok can sıkıcı :(
E alacak tabii bu şekilde oynanmaz çok fazla optimizasyon sıkıntısı var. 3080 alan adam bile drop yiyebiliyor.
Ryzen 5 3600-GTX 1660 Ti için Cyberpunk 2077 "optimum" ayarlar bu konuya bir bakın derim aynı ekran kartı kullanılıyor ve stabil bir ayar tuturmuş @Uchiha Shisui hocam.
Aynı ayarları denedim. FPS nerdeyse bir şey fark ettirmedi. TPS olsa bir nebze çekilir ama FPS türü oyunlarda drop ve düşük fps hiç çekilir değil maalesef. Dediğim gibi, bu hafta optimizasyon düzeltilmezse süresi dolmadan iade edeceğim.

Son düzenleme:
2 Haftadan uzun süreceği konuşuluyor bu optimizasyon düzeltiminin. Hatta düzeltilemeyeceği yönünde bazen benim de katıldığım görüşler var. 7 yıllık bir süreçten bahsediyoruz, bu kadar zaman yapamadıklarını 1 haftada yapabileceklerini sanmıyorum.
Bir haftaya düzelmezse de iade edeceğim oyunu. Oyun akmıyorsa oynanmaz görüşüne sahibim :)

Oyunu 11 saat oynadım. Şu ana kadar 2 tane buga denk geldim. 2 bugda göz ardı edilebilecek şeylerdi. Şaka gibi. Tamamen şans işi.

Oyunu 11 saat oynadım. Şu ana kadar 2 tane buga denk geldim. 2 bugda göz ardı edilebilecek şeylerdi. Şaka gibi. Tamamen şans işi.
Hocam sisteminizi ve aldığınız FPS miktarını yazabilir misiniz?
Zaten ben de bug ile karşılaşmadım henüz. Optimizasyon çok gözüme battı ve rahatsız oldum o yüzden iade edeceğim.

Hocam sisteminizi ve aldığınız FPS miktarını yazabilir misiniz?
Zaten ben de bug ile karşılaşmadım henüz. Optimizasyon çok gözüme battı ve rahatsız oldum o yüzden iade edeceğim.

RTX 3070 ile RTX Ultra DLSS açık 2K oynuyorum. Kapalı alanlarda 75-60, açık alanlarda 55-60, kalabalık alanlarda 40-50 FPS arası. Tabii ki FPS'e mutlaka el atmaları lazım. Söz konusu 3070 olunca bu FPS değerleri göze çok batıyor. Güncellemelerle gelecek günlerde hem FPS, hem bugları düzelteceklerine eminim.

RTX 3070 ile RTX Ultra DLSS açık 2K oynuyorum. Kapalı alanlarda 75-60, açık alanlarda 55-60, kalabalık alanlarda 40-50 FPS arası. Tabii ki FPS'e mutlaka el atmaları lazım. Söz konusu 3070 olunca bu FPS değerleri göze çok batıyor. Güncellemelerle gelecek günlerde hem FPS, hem bugları düzelteceklerine eminim.
Tahmin ettiğimden kötü FPS değerleri almışsınız. RTX 3070'den iki model üstü piyasaki en üst kart zaten :D Rezil bir optimizasyon var desem yeridir. Ben de bundan korkuyordum zaten.
1.4 GB'lık bir güncelleme gelmiş. Ben 2 saati aşmamak için oyuna giremiyorum, sizde bir FPS artışı oldu mu?

Son düzenleme:
Tahmin ettiğimden kötü FPS değerleri almışsınız. RTX 3070'den iki model üstü piyasaki en üst kart zaten :D Rezil bir optimizasyon var desem yeridir. Ben de bundan korkuyordum zaten.
1.4 GB'lık bir güncelleme gelmiş. Ben 2 saati aşmamak için oyuna giremiyorum, sizde bir FPS artışı oldu mu?
Gözle görülebilir bir fps artışı göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı