Satılık Cyberpunk 2077 10 TL!

Lakayra

Hectopat
Başlıkta da gördügünüz gibi Cyberpunk 2077 10 TL'ye satıyorum. Hesaplar çalınmadı bazıları aile paylaşımı ile bazıları normal hesapta (satın alınmış).

-Ortak hesaptır. Gmail'i ve şifresi degişmez.

-Ödeme Steam cüzdan kodu Tosla İninal ile duruma göre degişebilir.

Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

İletişim için Discord: Kayra#8739

Sorunuz olursa çekinmeyin sorun.

Stok şu an 5 tane var farklı yerlerde sattıgım için hızlı bitebilir. Zaten sürekli olarak yenilecek.

Not: Hesap offline zaten Cyberpunk 2077 Online'ı yok.
Şu an farklı yerlerde satmaktayım stok 5'e düştü.
Satın alım olmadıgı için 5TL.

Başlıkta da gördügünüz gibi Cyberpunk 2077 10 TL'ye satıyorum. Hesaplar çalınmadı bazıları aile paylaşımı ile bazıları normal hesapta (satın alınmış).

-Ortak hesaptır. Gmail'i ve şifresi degişmez.

-Ödeme Steam cüzdan kodu ile duruma göre degişebilir.

Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

İletişim için Discord: Kayra#8739

Sorunuz olursa çekinmeyin sorun.

stok şu an 5 tane var farklı yerlerde sattıgım için hızlı bitebilir. Zaten sürekli olarak yenilecek.

Not: Hesap offline zaten Cyberpunk 2077 Online'ı yok.
Şu an farklı yerlerde satmaktayım stok 5'e düştü.
Satın alım olmadıgı için 5TL.

DC istek kabul edin.

Arkadaşlar fiyat 5 TL son 3 stok.
Arkadaşlar son 1 stok fiyat hâlâ 5 TL yarın tekrar stok getireceğim.

Hocam Cyberpunk GFN ile kullanılıyor ama başka GFN ile kullanılan oyun verebilirsen sevinirim.

GTA 5 var hocam yanında Red Dead vereyim yanında bir oyun daha vereyim? Oyunun adını unuttum ama hediyem olsun.
Hocam Cyberpunk GFN ile kullanılıyor ama başka GFN ile kullanılan oyun verebilirsen sevinirim.

Başka oyun yok hocam 3 oyun bile başka yerde 10 TL'ye zor bulursunuz. Hadi en kötü satarsınız.
Hitman 2 nasıl hocam?
Stok bitmiştir. Red Dead veya GTA alacaklar alabilir.

GTA 5 var hocam yanında Red Dead vereyim yanında bir oyun daha vereyim? Oyunun adını unuttum ama hediyem olsun.

Başka oyun yok hocam 3 oyun bile başka yerde 10 TL'ye zor bulursunuz. Hadi en kötü satarsınız.

Hitman 2 nasıl hocam?
Stok bitmiştir. Red Dead veya GTA alacaklar alabilir.
Red Dead redemtion 2 hala var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı