Cyberpunk 2077 124.5 TL'ye alınır mı?

Bir oyun çok eleştirildi diye neden alınmasın? Örnek Last of Us 2. o kadar çok eleştirildi ve bazıları tarafından gömüldü ki ne oldu? 2020 yılınının en iyi oyunu seçildi. Eleştirilmesinden çok iyi olup olmaması önemli.

Oyun halen çok eksik tamamen geliştirip bitmiş bir oyun haline getirmeleri imkansız çünkü oyunun temeli bozuk. Oyun motoru iyi değil. İyileştirme güncellemeleri uzun süre devam edecektir. Yine de alınması taraftarıyım 124 TL eder.

Alınır. Hikayesi güzel, atmosferi harika. 30-35 saatte biter ortalama. CD Project kadar Türk oyuncularını önemseyen firma görmedim ben. Witcher gibi oyunu 15, Cyberpunk gibi oyunu 120 liraya satıyorlar ve Türkçe desteği var, daha ne olsun?

Dostum oyun grafikleri hikayesi bence güzel parasını hak ediyor oynanış süresi de iyi eğer bu tarz seviyorsan kesinlikle alınır ama bazı arkadaşlar gibi bu tarzı sevmediğin hâlde alırsan sende alınmaz demeye başlarsın.Birde eklemeyi unuttum daha ne olsun.

Çok eleştirdiler hocam oyunu.
Eleştiriler genel olarak hataları üzerineydi fakat bu hataları bayağı bir düzelttiler. Yoksa çoğu kişi oyunun iyi olduğunu söylüyor fakat bir şaheser değil.

Oyunun görsel kalitesi çok güzel. Oynamış biri olarak oyun akmayan ağır FPS yapısını olduğunu düşünüyorum. Kalite evet. Bence vuruş hissi çok beğendiğim yönler var. Beni bu oyunu bitireyim diye oynamaya etkilemedi. Dyingh light 1 mi Cyberpunk mi satın alırsan dersen. İlk alacağım dyingh light 1.Oyun kendini oynarken ister istemez uzayan konuşmalar bir göreve giderken fazla yürüme filan insanı kasıyor. Bana göre böyle. Dediğim gibi kalitesi tartışılmaz kişiye göre değişir. Onu almayı düşünenler için Batman Arkham Knight veya Days Gone önerimdir.

Cyberpunk 2077 şimdi 124.5 TL'ye şimdi alınır mı? Oyunu şimdi oynamayacağım. Sadece zam gelir endişesiyle kütüphaneme ekleyip sonradan oynamak istiyorum ama kararsız kaldım. İndirim beklemeye devam mı etmeliyim (Epic Games kuponu gibi) oyuna sonradan yüzde 50'den fazla indirim gelir mi ya da zam geleceğini düşünüyor musunuz? Oyunu hemen oynasaydım alırdım da şu an oynamayacağım. Gönlüm almaktan yana hem Türkçe dil desteği var hem kura göre oyun bayağı ucuz ancak sonradan ne olacağını bilememem kafamı karıştırıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.
Alınır.

Geri
Yukarı