Cyberpunk 2077 124.5 TL'ye alınır mı?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Cyberpunk 2077 şimdi 124.5 TL'ye şimdi alınır mı? Oyunu şimdi oynamayacağım. Sadece zam gelir endişesiyle kütüphaneme ekleyip sonradan oynamak istiyorum ama kararsız kaldım. İndirim beklemeye devam mı etmeliyim (Epic Games kuponu gibi) oyuna sonradan yüzde 50'den fazla indirim gelir mi ya da zam geleceğini düşünüyor musunuz? Oyunu hemen oynasaydım alırdım da şu an oynamayacağım. Gönlüm almaktan yana hem Türkçe dil desteği var hem kura göre oyun bayağı ucuz ancak sonradan ne olacağını bilememem kafamı karıştırıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077 şimdi 124.5 TL'ye şimdi alınır mı? Oyunu şimdi oynamayacağım. Sadece zam gelir endişesiyle kütüphaneme ekleyip sonradan oynamak istiyorum ama kararsız kaldım. İndirim beklemeye devam mı etmeliyim (Epic Games kuponu gibi) oyuna sonradan yüzde 50'den fazla indirim gelir mi ya da zam geleceğini düşünüyor musunuz? Oyunu hemen oynasaydım alırdım da şu an oynamayacağım. Gönlüm almaktan yana hem Türkçe dil desteği var hem kura göre oyun bayağı ucuz ancak sonradan ne olacağını bilememem kafamı karıştırıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.
Alınmaz.

Daha düşeceğini sanmam al gitsin

Uzun bir oynanış süresi var. Ana hikaye bitse bile yan görev falan yapabilirsin. Oyunu %100 yapmaya çalışsan en az 100 saat zaten.

Uzun bir oynanış süresi var. Ana hikaye bitse bile yan görev falan yapabilirsin. Oyunu %100 yapmaya çalışsan en az 100 saat zaten.

Daha fazla düşmez çok uzun bir süre hatta artması çok daha olası. Fiyatına da rahatlıkla değecek bir oyun. Alınır.

CS oynamadığım için silah kaplamalarını satıp almıştım. Fakat 3-4 saat oynadıktan sonra sildim, çok fazla gözümü yoruyordu. Diğer oyunlardaki gibi akıcılık alamadım oyundan, çok fazla hareket eden cisim vardı etrafta. Bu duruma alışık olmadığım için de olabilir, ama ileride tekrar bir şans vermek istiyorum oyuna.

Sebep?

Zam gelecek son firmalardan biri bence CD projekt. Al derim yine de belli olmaz.

Birçok zam yapmaz dediğim firma oyunlarına iyi zam yaptı. Bunlardan sadece bir örnek Taleworlds.

Oyunlara zam gelmeyen bir dönem olsaydı beklerdim. Epic Games kuponu falan da. Çünkü hemen oynamayacağım oyunu. Daha fazla indirim olur belki diye. Ben de bu ay içinde Witcher-Cyberpunk oyunlarının fiyatları artar diye düşünmeye başladım. Kafam bayağı karıştı. Neredeyse her oyun zamlanmaya başladı zam görmeyen çok az oyun kaldı. Zamlanan oyunlarda hiç zam yapmasını beklemediğim firmanın oyunları. Bu arada insanların dediklerine katılıyorum bu oyun 124.5 TL eder ancak hemen oynamayacak oluşum ve sonradan Epic Games kuponu ile daha ucuza alırım konusu aklımı kurcalıyor. Zam gelme olasılığı da ayrı problem.

Sebep?

Birçok zam yapmaz dediğim firma oyunlarına iyi zam yaptı. Bunlardan sadece bir örnek Taleworlds.

Oyunlara zam gelmeyen bir dönem olsaydı beklerdim. Epic Games kuponu falan da. Çünkü hemen oynamayacağım oyunu. Daha fazla indirim olur belki diye. Ben de bu ay içinde Witcher-Cyberpunk oyunlarının fiyatları artar diye düşünmeye başladım. Kafam bayağı karıştı. Neredeyse her oyun zamlanmaya başladı zam görmeyen çok az oyun kaldı.
Çok eleştirdiler hocam oyunu.

Geri
Yukarı