Cyberpunk 2077 125 TL'ye Değer mi?

larenno

Centipat
Daha fazla  
Alınır mı? Zamanında çok bug olduğundan dolayı ağır eleştirilere maruz kaldı. Şu an son durum nedir bilmiyorum. İleri çağ oyunlarına merakım var. Araçları ilgimi çekiyor. Alsam hikayesi sarar mı?

Sarar. 124 liraya çok uygun bir oyun. Kaçırma derim.

Alınır mı? Zamanında çok bug olduğundan dolayı ağır eleştirilere maruz kaldı. Şu an son durum nedir bilmiyorum. İleri çağ oyunlarına merakım var. Araçları ilgimi çekiyor. Alsam hikayesi sarar mı?

Ben aldım pişman olmadım. Gayet iyi bir oyun o fiyata da değer bence oyunda buga çok denk gelmedim yani eskisine göre düzelmiş. Texture hatası da yaşamadım ama hep RTX on olarak oynadım bu yüzden de olabilir.

Oynanır, oyun buglu diyenlere de bakmayın. Bundan bir sene önce oynadım ve oyun gayet güzel, akıcı şekilde oynanıyordu. Bir yılda çok yol kat etmişlerdir, şimdi oyun daha da güzeldir. 125 TL'de çok para değil, al gitsin. Parasını sonuna kadar çıkarır.

Oynanır, oyun buglu diyenlere de bakmayın. Bundan bir sene önce oynadım ve oyun gayet güzel, akıcı şekilde oynanıyordu. Bir yılda çok yol kat etmişlerdir, şimdi oyun daha da güzeldir. 125 TL'de çok para değil, al gitsin. Parasını sonuna kadar çıkarır
Yan görevleri vesaire kaç saati bulur bitirmek

Oynanır, oyun buglu diyenlere de bakmayın. Bundan bir sene önce oynadım ve oyun gayet güzel, akıcı şekilde oynanıyordu. Bir yılda çok yol kat etmişlerdir, şimdi oyun daha da güzeldir. 125 TL'de çok para değil, al gitsin. Parasını sonuna kadar çıkarır.
Oynanır lakin hala buglu maalesef. Bende oynarken bir sürü bug ile karşılaştım, keyif kaçıran türde değil ama buglu hala.

Alınabilir oyun, özellikle bu fiyata. Bende bu fiyata aldım. Ama arabalar için alıyorsan araba sürüşünü düzelten bir mod indirmeyi unutma, yoksa sürüş fiziği çok kötü.

Yan görevleri vesaire kaç saati bulur bitirmek
Ben 14 saat falan oynamıştım ana hikaye bittiğinde. Yan görevlerle 20-30 saati bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı