Cyberpunk 2077 125 TL'ye değer mi?

Kesinlikle değer bence. Bug konusunda pek bilgim yok ama ilk çıktığında oynamıştım ve benim oynayışımda oyunu bozacak kadar bir sıkıntı yoktu.

Bence güzel bir oyun değil, beklentilerimi karşılamadı. 1 ay önce Steam yaz indirimlerinde alıp hikayesini oynayıp bitirmiştim. Açıkçası hikayesinden hiçbir şey anlamadım (anlamsız bir hikayesi olduğundan dolayı herhalde) ve oyunu oynarken birkaç defa bugla karşılaştım. Oyunun tek güzel yanı araba sürüş hissiyatı falandı benim için.

125 TL'ye değer mi? Bir de Buglar düzeltildi mi?

Fiyat konusunda yoruma girmeyeceğim (bazı kişiler lüzumsuz yere konuyu uzatıyor veya beni eleştiriyor.)
Oyunun hikayesi birden fazla sona sahip yani tercihli ilerleme özelliği mevcut. (Diyecek olursan hepsini oyandın mı? Hayır, Bir daha aynı şeyleri yaşamak istemedim.)
Oyunu bitirdiğinizde oyun ile alakalı hatırladığın bir şeyler var mı? (Oyun içi müzikler var.)
Oyunun işleyişi oyuncuyu kendisi içine çekmiyor.

Ben The Witcher 3 (3 defa) The Elder Scoll: V Skyrim (2 defa), Dishonord ( Tüm sonlarını) bitirdim.(Bu oyunlar kadar beni cezbedemedi diyeceğim.)
Bug konusuna gelecek olursak hâlâ kötü hareket eden NPC'ler mevcut. (Arabanın içerisinden yürüyerek geçen NPC)
Oyunun çatışma mantığı pek güzel olmamış.(Far Cry bile daha iyi o konuda)
Oyunda ki Kıyafet ve eşya dizimi çok garip. Bir eşyayı yükseltmektense daha iyisini her zaman düşmanlardan ya da çevreden lootla'yabilirsiniz.(Upgrade etmenin bir mantığı kalmıyor veya upgrade eşyalarını bulamıyorsunuz. )
Oyunun yapımcı firması Co-op oyuncu özelliğini getireceğini vaat etmişti bu vaadi de iptal ettiler. Oyunu düzeltme veya geliştirme işini de sonra verdiler sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: RTX özelliğine sahip bir grafik kartına sahip değilseniz. Grafik yönünden pek tatmin olmayacaksınız. (RX570 4 GB kart ile oynadım maalesef. FSR 1.0 biraz destek oldu yalan yok.)

Son düzenleme:
Oyun güzel fakat ben RTX kartlı bir laptopta oynadım. RX 570 sistemimde oynamayı denerken FSR 2.0 modu ile oynadım birazcık (FSR 1.0 den biraz daha iyi fakat daha desteği gelmedi mod ile kurulabiliyor). FPS ve Görüntü tatmin etmedi tabi ki. Eğer Geforce NOW ile oynayacaksanız severek oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı