Cyberpunk 2077 124 TL'ye değer mi?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Kafamda iki soru var arkadaşlar.
1- Bu oyun hala optimize sıkıntısı var mı? Yani 1060 6 GB, i5 8400 ile orta ayarlarda vs. oynayabilir miyim?
2- Oyun hala glicth, bug falan var mı? Varsa çok mu?

Bence o fiyata değmez.

En basit 10-12 sene önce çıkan oyunlar bile indirimle 40-50 TL bandına düşerken de böyle bir oyunun 10-20 TL'ye düşmesini beklemiyorsunuz herhalde. Oyunu GeForce NOW'dan oynadım, optimizasyon sorunları hakkında dolayısıyla bir fikrim yok da oyun birden fazla alternatif sunuyor. Güzeldi, 124 TL'ye de değer. Hikayesi de akıcı ve oynanabilir düzeydeydi.

Bug falan yok söylenilenlere bakmayın. 120 TL'ye tabii ki değer.

Son 1.6 yamasını denedim 1.5'e kıyasla artık oyundan mı yoksa AMD sürücülerinden mi ne benim sistemde performansı bayağı bir artmıştı. Performans konusunda hiç sıkıntısını görmedim senin GTX 1060 6 GB ve i5 8400'ün orta ayarlarda sıkıntı yaşayacağı bir ortam göremiyorum (RAM 2x8 GB diye ele alıyorum, her ihtimale karşı kalabalık ayarlarını da orta yaparsın).

Onun dışında 124 TL'ye fazlasıyla değer derim bayağı görev var, uzun süredir büyük bir hikayeli DLC de yapım aşamasında.

Oyunu çıktığı gün Torrent indirip oynamıştım. Hikayesi çok kısa ve tatmin etmedi. Oyunda RPG öğesi yok en başta sana 3 seçenek sunuyor oyun corporate -nomad -street kid hangisini seçtiğinin bir önemi yok. Oyunda seçimlerinin bir önemi yok. Benim sinirli olmamın sebebi oyunu çok daha farklı bekliyor olmamdı. Oyun güzel bir oyun olarak çıkmadı ve hala güzel bir oyun değil problemleri var. Adam olur mu dersen Orhun Kayaalp bunun ile ilgili bir video çekti izlemeni öneririm. Ben 124 TL veremem bu oyuna. İleride multisi gelecek galiba o zaman düşünebilirim.

Geri
Yukarı