Cyberpunk 2077, 20 Milyon Satışa Ulaştı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 20 Milyon

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 oyununun önemli bir satış başarısına ulaştığı duyuruldu. Şirket en son oyunun 2020’nin sonundaki lansmanından bu yana 20 milyonun üzerinde sattığını duyurdu. Oyun bu etkileyici sayıya son büyük güncellemeler ve Edgerunners adlı anime sürümü sayesinde ulaşmış gibi gözüküyor. Stüdyonun satış verilerini en son paylaştığı Nisan ayında, Cyberpunk 2077’nin 18 milyon […]

Devamı: Cyberpunk 2077, 20 Milyon Satışa Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cyberpunk 2077 20 Milyon

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 oyununun önemli bir satış başarısına ulaştığı duyuruldu. Şirket en son oyunun 2020’nin sonundaki lansmanından bu yana 20 milyonun üzerinde sattığını duyurdu. Oyun bu etkileyici sayıya son büyük güncellemeler ve Edgerunners adlı anime sürümü sayesinde ulaşmış gibi gözüküyor. Stüdyonun satış verilerini en son paylaştığı Nisan ayında, Cyberpunk 2077’nin 18 milyon […]

Devamı: Cyberpunk 2077, 20 Milyon Satışa Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Oyunu sonradan çok iyi toparlamışlar.

Edgerunners'ın güzel bir etkisi oldu, harika animeydi.

İnsanlar çok sorun etmişler bu bug olayını da ben hiç sorun etmedim. 9 kere falan bitirdim. İlk başta Arsenal'ı kesmek zordu da sonra alıştım. Güzel oyun ama SJW karakterle dolu. Belli bir kısma yapılmış yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı