Cyberpunk 2077 264 TL'ye alınır mı?

Uzun süredir oynamayı istediğiniz bir oyunsa alın gitsin derim. Bence oynamamanız için bir sebep yok :) 264 TL'lik fiyatı uygun ve oyun 2.0 güncellemesiyle bayağı adam oldu. Oyundaki buglar ve sorunların neredeyse hepsi düzeltildi.

Rtx serisi bir kartın yoksa almaya değmez.
1660 Ti ile zevkle oynadım, düşük ayarlarda 40-70 arası biraz dengesiz bir FPS'i vardı. Ki 2060, 1660 Ti'dan biraz daha üstün bir kart.

2060 super ryzen 5 5500 var aman aman bir fps vermez ama rahat oynatır herhalde
Hocam i5-9300H ve 1660 Ti ile sorunsuz oynadım, rahat oynarsınız.

Fiyata gelirsek kesinlikle alınır bu arada, bence değer.

RTX serisi bir kartın yoksa almaya değmez.

Yani öyle saçma sallamışsın ki. Konuşmak için konuşma güzel kardeşim.

2060 Super Ryzen 5 5500 var aman aman bir FPS vermez ama rahat oynatır herhalde

Ultra ayarlarda RX6600 ile sabit 60FPS oynadım hocam. 2060 ile benim ekran kartının performansları neredeyse aynı sizde akıcı oynarsınız yani. FPS yüksek olmasını da istiyorsanız high da falan oynarsınız ya da FSR açarsınız. Oyunun grafikleri çok iyi olduğu için hiç üzmez.

Ultra ayarlarda RX6600 ile sabit 60FPS oynadım hocam. 2060 ile benim ekran kartının performansları neredeyse aynı sizde akıcı oynarsınız yani. FPS yüksek olmasını da istiyorsanız high da falan oynarsınız ya da FSR açarsınız. Oyunun grafikleri çok iyi olduğu için hiç üzmez.
Aldım hocam. Yardımcı olan herkese teşekkürler

Sallamak mı? FSR açıp çamur gibi oynayacağıma hiç oynamam daha iyi.

Sallamak mı? FSR açıp çamur gibi oynayacağıma hiç oynamam daha iyi.

Çamur gibi oynamak mı? Yani oynamadığın için bilemezsin kardeşim benim. Şu an harbi sallıyosun. O adam o kart ile FSR'a gerek duymayacak zaten. Direk Ultra ya da high ayarlarda tertemiz oynar zaten. Bazı şeyleri öğren ondan sonra gelip burada yorum yap tamam mı güzel kardeşim.

Aldım hocam. Yardımcı olan herkese teşekkürler

Rica ederim hocam ne demek.

Geri
Yukarı