Çözüldü Cyberpunk 2077 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Sworn vi

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8x2 Crucial Ballistix CL15
Ekran kartı
İnno3D GTX 1650 Twin X2 OC 4GB
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100
Steam'den oyunu başlattıktan sonra red Launcher açılıyor ve oyunu başlatma tuşuna basıyorum ancak aşağıda uyarı çıkıyor.

Adsız.png

Çözüm
Merhaba,

Oyunu acarken arka planda Discord, Ubisoft Connect gibi uygulamalar calisiyorsa kapatilmasi önerilmis. Bunun disinda Microsoft Visual C++ Redistributable x86 ve x64 kurulmasi tavsiye edilmis.

Bunlar ise yaramayacak olursa oyunun kurulu oldugu konumdan cyberpunk2077.exe'ye sag tiklayarak yönetici olarak calistirmayi deneyin.
Merhaba,

Oyunu acarken arka planda Discord, Ubisoft Connect gibi uygulamalar calisiyorsa kapatilmasi önerilmis. Bunun disinda Microsoft Visual C++ Redistributable x86 ve x64 kurulmasi tavsiye edilmis.

Bunlar ise yaramayacak olursa oyunun kurulu oldugu konumdan cyberpunk2077.exe'ye sag tiklayarak yönetici olarak calistirmayi deneyin.

Çözüm
Merhaba,

Oyunu acarken arka planda Discord, Ubisoft Connect gibi uygulamalar calisiyorsa kapatilmasi önerilmis. Bunun disinda Microsoft Visual C++ redistributable x86 ve x64 kurulmasi tavsiye edilmis.

Teşekkürler yönetici olarak denedim ve oldu şaşırdım doğrusu olmaz diye denememiştim.

Geri
Yukarı