Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Adam Smasher nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

guepaw

Hectopat
Daha fazla  
Cyberpunk'da oyunun sonu boss fight belli ki bu deli abimiz. Asla geçemiyorum. Çok yaklaşıyorum canını yüzde 20'lere düşürüyorum hatta 15e falan bile geldi ama nasıl olduğunu anlamadan bir anda ölüyorum. Bir türlü geçemiyorum bir taktiği falan var mıdır?

Ekteki silahları kullanıyorum, karakterin de güçleri falan böyle. Eski savelere dönüp yan görev mi yapmam gerek yoksa bu karakterle bu silahlarla da kesilir mi smasher.
Hocam oyun karakteriniz gerçekten güçsüz görünüyor. Cyber donanımlarınız çok az, silahlarınız da yetersiz görünüyor.

Kötü silahla da kesersiniz iyi silahla da. Sürekli can basarak uzaktan uzaktan vurun bazen karakter duraksayınca da katanayla üzerine abanın kesersiniz. Fazla takılacak bir boss değil.

Aşırı güçsüzsün, kesememen gayet normal. Eski kayıt noktasına alıp en az 4-5 gün daha oynaman gerek.

Kestim simdi, smashera değil diğer gelen askerlere ve birkaç taret tarzı bir şeye ölüyormuşum onu fark ettim. Onlar geldiğinde smashera odaklı devam etmek yerine onları kesip smashera vurmaya öyle devam ettim sorun olmadı bu sefer. Eşeklik bendeymiş

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı