Sürprizbozan Cyberpunk 2077 bu görev nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Haritada bu kısımda Militech üssü gibi bir yer var. Herkesi temizledim, görev bu bilgisayarı gösteriyor ama ne yapacağımı söylemiyor. Bilgisayarda kod girilecek bir kısım var büyük ihtimal o kodu girince olacak ama etrafı araştırdım kod bulamadım. Bu bölgedeki kısa süreli işi bitiren varsa kodu söylebilirse sevinirim.

Cyberpunk 2077® 2022.02.22 - 10.13.14.00.png
Cyberpunk 2077® 2022.02.22 - 10.14.24.01.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritada bu kısımda Militech üssü gibi bir yer var. Herkesi temizledim, görev bu bilgisayarı gösteriyor ama ne yapacağımı söylemiyor. Bilgisayarda kod girilecek bir kısım var büyük ihtimal o kodu girince olacak ama etrafı araştırdım kod bulamadım. Bu bölgedeki kısa süreli işi bitiren varsa kodu söylebilirse sevinirim.

Eki Görüntüle 1312621Eki Görüntüle 1312622
dostum bu hata yeni güncellemeyle gelen bir hata hiç bir türlü olmuyor normalde dakotanın araması lazım aradıgında gorev aktif oluyor ve orada 3.birşey oluyor onunla bir şeyi aktif ediyorsun sanırım güncelleme bekliycez reddit tede öyle bir şey bulmuştum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı