Cyberpunk 2077 aldığım ekran görüntüleri

Gojira

Hectopat
Makaleler
8
Evet, biliyorum, bilmem kaçıncı Cyberpunk konusu.
Ben oyunu beğendim, beklentimi tam karşılamasa da iyi karşıladı. Aldığım bazı ekran görüntülerini de paylaşmak istedim.
2.PNG

1.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

7.PNG

8.PNG

9.PNG
Ben fazla teknik sıkıntı yaşamadım. Oyunu ortalama bir sistem ve orta-yüksek karışık ayarlarda oynadım. Bu ekran görüntüleri de orta-yüksek ayarlarda alınmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında daha iyileri olacaktı, fakat altyazı okumaktan alamadım çoğunu. :(
Sağlık olsun tekrar oynarsanız eminim daha güzel fotoğraflar çıkacaktır :) Benim de Witcher 3 albümüm var. Çekerken çok önemsememiştim fakat anı gibi ne zaman baksam oyundan ne kadar keyif aldığım aklıma geliyor.

@Gojira ben de tam konu açmıştım orta yüksek karışık ayarlar hakkında öneri almak için. Hangi ayarları orta hangilerini yüksek bırakıyorsun? Görüntüyü bozmadan performansı biraz artıracak önerilere açığım.
Sistemim; i3 9100f, 8x2 Ram, RX 570.
Oynadığım ayarlar ise bu:
1.PNG
2.PNG
3.PNG

30-40 civarı FPS alıyorum. "Nasıl bu FPS'ler de oynuyorsun?" dersen, zamanında çok 30 FPS oyun bitirdim, gözüm alışkın yani. :D

Sistemim; i3 9100f, 8x2 Ram, RX 570.
Oynadığım ayarlar ise bu:
Eki Görüntüle 782567Eki Görüntüle 782568Eki Görüntüle 782569
30-40 civarı FPS alıyorum. "Nasıl bu FPS'ler de oynuyorsun?" dersen, zamanında çok 30 FPS oyun bitirdim, gözüm alışkın yani. :D

Teşekkürler. Böyle detaylı bir deneme yapacağım şu videodakiler ve seninkilerle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı