Epic Games Cyberpunk 2077 alınır mı?

İlerde Epic Games çok kaliteli sade bir arayüz güncellemesi yapacak ve sırf Steam'den olsun üç kuruş fazla olsun diyenlerin hepsi ucuza Epic'ten almadığı için pişman olacaklar gibi hissediyorum. Bunu sadece Cyberpunk için değil genel olarak söylüyorum

İleride Epic Games çok kaliteli sade bir arayüz güncellemesi yapacak ve sırf Steam'den olsun üç kuruş fazla olsun diyenlerin hepsi ucuza Epic'ten almadığı için pişman olacaklar gibi hissediyorum. Bunu sadece Cyberpunk için değil genel olarak söylüyorum.

İnşallah Epic Games'ten en büyük beklentim çünkü kanser ediyor Launcher'ı.

Steam'de indirime girdiği zaman da o fiyatlara iniyor oyun. Beklemek istemiyorsan Epic'den al.
Dünyadan bir haber bir arkadaş daha.

Yabancı mezarcılar güzel detay. Orada da mevzuyu patlatan bizimkiler. Pandemi dönemi hangi yabancı platforma girdiysem bizim çakalları gördüm "abi ucuz Steam gift atılır, hesap Türkiye'ye taşınır" diyen. Tabii adamlar olayı öğrenince bizimkileri aradan çıkarıp kendileri yapmaya başladı.

5 kuruş kazanacağız diye Türkiye'de oyunları kat kat zamlandırdıklarıyla kaldılar.
Asıl hainler bunlar zaten dışarda aramaya gerek yok.

Hocam kuponu 200 lirayı geçirip ödeme kısmına gelince otomatik uyguluyor zaten. Nays ise İş Bankası'nın genellikle gençlerin kullanması için çıkarttığı bir ön ödemeli sanal kart içeren uygulama. Bu uygulamada Steam, Epic Games'ten oyun alınca size ödediğiniz paranın %20'sini iade ediyor. Mesela ben 2 gün önce 250 liralık bir oyun aldım bu sabah 50 lira tekrar yatmış benim hesabıma. Uygulamaya kaydolup oradaki kart bilgilerini kullanıp alışveriş yapınca 3 gün içinde cashback yatıyor.

Hocam kartı aktif ettim para attım Epic'ten nasıl alacağım şimdi Gpay ile ödeme yapılıyor o kısmı halledemedim yardım eder misiniz?

Ben kredi kartı seçip ödeme yaptım hocam.

Hocam İş Bankası ile denedim olmadı dediğiniz gibi kredi kartı ile denedim oldu sayenizde 240 TL'ye cp 2077 Battlefield 2042 ve PC Building 1-2'yi 240 TL'ye aldım çok teşekkür ederim.

Hocam İş Bankası ile denedim olmadı dediğiniz gibi kredi kartı ile denedim oldu sayenizde 240 TL'ye cp 2077 Battlefield 2042 ve PC Building 1-2'yi 240 TL'ye aldım çok teşekkür ederim.

Rica ederim hocam güle güle oynayın. Bende Dying Light 2, BF2042 ve Watch Dogs Legion'u cashback ile birlikte 210 lira civarlarına aldım. Ama size tavsiyem ilk olarak PC Building oyunlarını denemeniz çünkü onların ikisini de oynadım ve çabuk sıkıldım eğer sizde sıkılırsanız iade edersiniz yerine ya oyun alırsınız ya da paranız cebine kalır.

Rica ederim hocam güle güle oynayın. Bende Dying Light 2, BF2042 ve Watch Dogs Legion'u cashback ile birlikte 210 lira civarlarına aldım. Ama size tavsiyem ilk olarak PC Building oyunlarını denemeniz çünkü onların ikisini de oynadım ve çabuk sıkıldım eğer sizde sıkılırsanız iade edersiniz yerine ya oyun alırsınız ya da paranız cebine kalır.

Hocam dediğiniz gibi amacım o ama şu an hatayda internet yok denecek kadar az yerde var o yüzden oyun indirmek kadar sıkıntı bir şey yok ama elimden geldiğince hızlı indirmeye çalışacağım ve sıkılırsam dediğinizi yapacağım.

Geri
Yukarı