Cyberpunk 2077 aşk DLC'si gelebilir

Kimse bu oyunu mastürbasyon yapmak için almıyor, almayacak. Boş boş mesajlar yazmayın lütfen. Oyunun karakterleri çok derin ve iyi yazılmış karakterler. Olay bu karakterler arası ilişkilerin güçlendirilmesi, 2 meme ekleyip de daha çok satmak değil.
Oyun hala bug dolu karakterleri iyi yazılsa ne fayda?

Tüm sonlarda V'yi bedeni siliyor beden Johnny'e ait olduğundan. Arasaka sonunda ise V'yi yeni bir bedene aktaracaklar. O yeni bedenide bize tasarlatırlar herhalde.

Ben de seçim yapmamı istedi bende Dünya'ya dönmeyi tercih ettim. Bende mi yanlış var?

Oyun hala bug dolu karakterleri iyi yazılsa ne fayda?
Hiç oynadın mı? Ben 0.6 sürümünde bitirdim, bug olarak bi' Skyrim, bi' Fallout 76 değildi. Dikkat etmediğim sürece de hiç gözüme batmadı çoğu. Oyunu gömmek için değil, eleştirmek için değil eğlenmek için oynarsan seni de rahatsız etmez.

Hiç oynadın mı? Ben 0.6 sürümünde bitirdim, bug olarak bi' Skyrim, bi' Fallout 76 değildi. Dikkat etmediğim sürece de hiç gözüme batmadı çoğu. Oyunu gömmek için değil, eleştirmek için değil eğlenmek için oynarsan seni de rahatsız etmez.
1.05 ile bitirdim. Tes ve Falloutlardan alışkın olduğumdan pek gözüme batmadı benimde. Ve çok bug olmadı en azından, genelde telefonlar ve diğer eşyalar havada kalıyordu sadece.

Oynamamış olsam neden bug dolu diye yazayım? 1.2 yamasında hala buglar var. Çoğu oyunu oynamaya engel olmasa da oyun zevkini bozuyor. (Kişiden kişiye değişir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı