Cyberpunk 2077 alınır mı?

DeviantConnor

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PlayStation 5'den oynuyorum ve oyunlardan pek anlamıyorum ama hazır yaz indirimi varken Cyberpunk 2077 alınır mı diye düşünüyorum. Deneme sürümüne de bakacağım ama size sormak istedim alınıp alınmayacağını, 230 TL gibi fiyatı var indirimle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben PlayStation 5'den oynuyorum ve oyunlardan pek anlamıyorum ama hazır yaz indirimi varken Cyberpunk 2077 alınır mı diye düşünüyorum. Deneme sürümüne de bakacağım ama size sormak istedim alınıp alınmayacağını, 230 TL gibi fiyatı var indirimle.

PC niz var ise kesinlikle PC'den oynayın derim Steam'de yarı yarıya düşüş oldu şu an galiba 136TL falan.
Ama sorunuza gelecek olursam alınır bence ben memnunum.

Kesinlikle alınır. İlk versiyonlarında oyunun en kötü performans verdiği cihazda yani PS4'de bitirdim. Ona rağmen çok beğendim.

Şu anda oyunda çoğu hatalar giderildi ve PS5 versiyonu çıktı. Orda da tekrar oynuyorum. Düşünmeden alınabilecek bir oyun.

Kesinlikle alınır. Oyunu çok seven de var gömen de var. Bende bir haftadır oynuyorum. Oyunun sonlarına geldim. Aşırı beğendim oyunu. Oyun beni kendine çekti. Muhtemelen bitirdikten sonra ileride bir kez daha bitiririm.

Hikayesi bir oyun için aşmış derecede. Oyunlarda böyle hikayeler bulmanız çok zor. Oyundaki hatalar çok büyük değil artık yani fazla etkilenmezsiniz. Oynanışı hakkında da bilgi alın video izleyin.

Geri
Yukarı