Cyberpunk 2077 aşk DLC'si gelebilir

Heyecanla bekliyorum ek paketleri. Umarım B&W kalitesinde, büyüklüğünde olan bir DLC görürüz.
Onu Morgan Blackhand'e sakladıklarını düşünüyorum. Ama bir sürü küçük DLC gelecektir. Blackhand DLC'si ile 2023'e mi döneceğiz yoksa 2077'den mi devam edeceğiz belli değil. Sadece göz kırpıldı Morgan için. Ilk büyük hikaye DLC'si onun üzerine olacaktır.

Online'ı iptal ettikleri için ağızlarında kuş tutsalar yaranamazlar bu saatten sonra. Online gelince indirimlerde almayı düşünüyordum hikayeyi malum yerlerden oynayıp bitirdim. DLC gelirse onu da çeker oynarız 1-2 saat pek beklentim yok ama.

Online'ı iptal ettikleri için ağızlarında kuş tutsalar yaranamazlar bu saatten sonra. Online gelince indirimlerde almayı düşünüyordum hikayeyi malum yerlerden oynayıp bitirdim. DLC gelirse onu da çeker oynarız 1-2 saat pek beklentim yok ama.
İptal edilmedi. Ayrı olarak satın alınacaktı. Artık GTA Online gibi normal Cyberpunk online olacak. Hatta sırf online mekaniklerini yapsınlar diye yeni firma satın aldılar.

Zaten oyun panam ve Judy odaklanıyor ana senaryo ilerlemesi çok az vnin büyük adam olmasına geçen sitedeki olaylar yetersiz dememize rağmen CD project Red hala panam ve Judy diyor komik.

Geri
Yukarı