Cyberpunk 2077 balon mu?

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cyberpunk 2077 oyunu birçok yerde reklamı yapılan arkasında Witcher gibi önemli bir seriyi yapmış şirketin oyunu. Bana oyun çok şişiriliyormuş gibi geldi. Bazı oynanış videolarını izlediğimde atmosfer dışında çok bir şey sunmadığını gördüm. Sizce Cyperpunk bir balon mu? Çıktığında beklentileri karşılayabilir mi?

Linç yiyeceğim ama bu oyununda sonu GTA 5 gibi olacak herkes ilk çıktığı zaman çıldırdı abi PC'ye ne zaman GTA 5 gelecek abi bilgisayarım GTA 5 kaldırır mı gibi olacak. Sonuçta hikaye oyunu oynayıp bitirdikten sonra köşeye atılacak. Ya da Witcher 3 gibi olur oynanmaz ama hala övülür ve konuşulur.

Linç yiyeceğim ama bu oyununda sonu GTA 5 gibi olacak herkes ilk çıktığı zaman çıldırdı abi PC'ye ne zaman GTA 5 gelecek abi bilgisayarım GTA 5 kaldırır mı gibi olacak. Sonuçta hikaye oyunu oynayıp bitirdikten sonra köşeye atılacak. Ya da Witcher 3 gibi olur oynanmaz ama hala övülür ve konuşulur.
Oyunun online kısmını hesaba katmadınız herhalde. Witcher gibi tek kişilik olmayacak.

Oynanış fragmanlarında ne göstermelerini bekliyorsun ki? Atmosfer gösterecekler tabi ki. Kimse beklentilerini kıracak veya heyecanlarını kaçıran bir şey izlemek istemez sonuçta.

Bence fazladan 1yıl daha bekletsinler bizi çok sağlam açık dünya farklı mekanlar ve birsürü görev çeşitliliği olsun optimizasyon ve bug işlerini de 1 yıl içinde hallederler zaten.

Bence fazladan 1yıl daha bekletsinler bizi çok sağlam açık dünya farklı mekanlar ve birsürü görev çeşitliliği olsun optimizasyon ve bug işlerini de 1 yıl içinde hallederler zaten.

Oyun saydığın sebeplerden dolayı bu sene başında ertelendi zaten. Hatta daha geçen haftalarda açıklama yaptı şirket oyunun geliştirme aşaması bitti şimdi optimizasyon, hatalar ve son dokunuşlarla uğraşacağız diye. Haziran ayında da daha fazla bilgi vereceklerini söylediler. Bekleyeceğiz bakalım. :)

Herkes kendi fikri ne linci? Saygı duyarız fikrinize. Ben mesela GTA 5 konusunda katılmıyorum. Oyun ilk çıktığında sadece hikaye modu vardı ve insanlar oynadı bitirdi ondan sonra tabii ki eskisi kadar oynamayacaklar, başka ne yapılabilir ki? Bu, tüm oyunlar için geçerli. Online açıldıktan sonra yine çok fazla oyuncu oynadı oyunu ve hala oynuyor. GTA 5 zaten beklentileri karşıladı ve yapabilecekleri yaptı.

Oyun çıkmadan ne yorum yapsak boş açıkçası. Ben izlediğim videolara göre oyunun ortamını beğendim, grafikler de güzeldi ama sanki bir şeyler eksikti.

Geri
Yukarı