Cyberpunk 2077 optimizasyon iyi olur mu?

Eternal777

Hectopat
Biliyorsunuz RDR 2 önerilen sistem gereksinimleriyle oyunu iyi ayarlarda oynamak çok da münkün değil yani optimizasyonu çok da iyi değil. Cyberpunk 2077'nin optimizasyonu iyi olur mu? RX 580 i5 8400 Kullanıyorum. Optimizasyonu iyi olur ise yüksek ayarlarda oynayabileceğimi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Witcher 3'de optimizasyon sorunu pek hatırlamıyorum. Witcher 2 ilk çıktığı zamanlar sorunluydu fakat.
Hocam bana öyle geldi o zaman. Ama ben oynadığım zaman bunun optimizasyonu o kadar iyi değil diye düşündüm. Belki de ben yanılıyorumdur.

Oyunun gösterilen oynanış videolarından vs. zaten belli oluyor. Ortalamanın çok üstünde, hatta çok iyi diyebileceğimiz bir optimizasyon söz konusu gibi. Tabii direkt en üst seviyede olmayacak, ancak son dönemde çıkan birçok oyundan fazlasıyla iyi olacağına inanıyorum.
Bununla beraber RDR 2 ile kapıştırmak doğru değil, RDR 2 konsoldan PC'ye port edilirken Cyberpunk 2077'de tam tersi yani PC'den konsola port edilecek. Haliyle RDR 2'nin sözde gereksinimi bir şeyi ifade etmez, şu anda Cyberpunk 2077 ile benzer yapıda çıkıp benzer optimizasyona sahip olacak oyunun çıkacağını düşünmüyorum.
Yani artık şu tarz konuları açmayın gözünüzü seveyim, hele oyun çıksın o zaman çok daha net konuşuruz.
Ha bu arada eğer 720P yayın yapamaz isem oynanış videosu vs. çekeceğim, haliyle oyunu satın almak isteyen ancak nasıl optimizasyonu olduğunu düşünen arkadaşlar konumu illa ki görecektir.
Tabii ki çalışacağım için aşırı derece oynayamam, lakin birçok insan için güzel deneyim yaşatabilirim diye düşünüyorum, umarım D-Smart beni üzmez :)

Yeni konular

Geri
Yukarı