Cyberpunk 2077 Crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

NhypX

Femtopat
Daha fazla  
Birçok kişinin bu hatayı aldığı aşikar fakat bir daha şansımı burada denemek istedim. Oyunu sıkıntısız bir şekilde açıp oynayabiliyorum. Ortalama bir 15-20 dk oynanıştan sonra rastgele bir şekilde crash yiyorum. YouTube, Reddit ve birçok forumu incelediğimde çıkan çözümler çok sabit. Genel olarak ekran kartını güncelle, Windows güncelle, oyun dosyalarını doğrula gibi gibi bir sürü çözüm yolu sunuyorlar. Sayısız kez bunların hepsini yaptım fakat daha herhangi bir sonuca varamadım. Sistem özelliklerim aşağıda belirttiğim gibi. Bu sistemle sıkıntı çekmemem gerekirken ben oyunu tam manası ile oynayamıyorum. Oyunu Steam'den aldım. Bu durum gerçekten fazlası ile sinirimi bozmaya başladı. Farklı bir çözüm yolu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

MSI B450M PRO- M.2 Max
Ryzen 5 3600
EVGA RTX 2060 Super 8 GB OC
Corsair 16 GB(2x8)
4TB Harddisk
240GB SSD
Orijinal Windows 10 Home

Şöyle bir şey söyleyebilirim ben de Forza Motorsport oynarken SSD önerildiği halde HDD'ye kurmuştum ve oyun ara sıra çöküyordu. Silip SSD'ye yükledikten sonra bir daha çökme yaşamamıştım. Bu oyun da SSD öneriyor. Acaba bu nedenden çöküyor olabilir mi diye düşündüm.

Son düzenleme:
Şöyle bir şey söyleyebilirim ben de Forza Motorsport oynarken SSD önerildiği halde HDD'ye kurmuştum ve oyun ara sıra çöküyordu. Silip SSD'ye yükledikten sonra bir bir daha çökme yaşamamıştım. Bu oyun da SSD öneriyor. Acaba bu nedenden çöküyor olabilir mi diye düşündüm.
Olma ihtimali var tabiki ama umarım onunla alakalı bir sorun değildir çünkü SSD de hiç yerim yok.Yer açamayacağım için deneme gibi bir şansım da yok.

Aldığım hata bu şekilde.
SSD önerilen oyunları HDD'ye kurup sorunsuz oynama olasılığınız %0.1
Etrafımda ki çoğu kişi oyununu HDD'ye kurmuş ve sorunsuz bir şekilde oynuyorlar.Gerçekten bu durum kafamı karıştırıyor ama dediğim gibi SSD'de hiç yerim bulunmuyor şuanda.Aklınıza bu soruna sebep olabilecek farklı bir sorun geliyor mu acaba?

Dosya Ekleri

• hata ss.png
    hata ss.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 69

Yeni konular

Geri
Yukarı