Çözüldü Cyberpunk 2077 crash

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KlavyeDelisi

Picopat
Daha fazla  
Sistemim imzamda yazıyor. İlk başta oynuyordum, sonra crashlemeye başladı. Forumdaki ve internetteki çoğu çözümü denedim. 5 gün düzelip tekrar oluyor.

Sistemim:
Ekran Kartı: Galax RTX 2060 SUPER Gamer, İşlemci: Ryzen 5 3600, SSD: Adata Swordfish 500GB M.2 SSD,
Anakart: Asrock B450 Pro4

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler. Biraz crash raporuna bakarak çözdüm. Razer Cortex sürekli yanlış optimize ediyormuş :D
Sistemim imzamda yazıyor. İlk başta oynuyordum, sonra crashlemeye başladı. Forumdaki ve internetteki çoğu çözümü denedim. 5 gün düzelip tekrar oluyor.

Sistemim:
Ekran Kartı: Galax RTX 2060 Super Gamer, İşlemci: Ryzen 5 3600, SSD: Adata Swordfish 500GB M.2 SSD,
Anakart: ASRock B450 PRO4

Hocam imzayı referans göstermek maalesef yasak. Onu düzeltmenizi öneririm.

Hocam başka oyunlarda oluyor mu? Sisteminiz maşallah beni de kaldırır. Sadece Cyberpunk'ta çöküyorsa, oyunda sorun vardır. Önce dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin. Olmazsa oyun zaten yeni, yazılımında hata olabilir. Beklemekten başka bir çözüm yolu yok diye düşünüyorum. 1 saatlik oynamıştım GFN'de, ilk 1 saatte bile uçan arabalar gördüm. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı