Cyberpunk 2077 dalış kıyafetinde eylem engellendi hatası

Ciykhan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Cyberpunk 2077'de diğer kıyafetleri değiştirmemi engelleyen bir dalış takımı giydim ve kıyafeti normalde mouse scrolluna basarak çıkarıyorsunuz. Fakat eylem engellendi diyor sanırım sert bir kayaya çarptım ve artık kıyafet değiştiremeyeceğim gibi görünüyor. Geçmiş Save dosyasına dönmeye çalışacağım. Başına gelip çözüm bulan olursa paylaşsın lütfen.
Saygılar...

bug.png

İlgili görevi bitirdiniz mi?

Judy ile dalış yapıp batık mahalleyi incelediğimiz görev.

İlgili görevi bitirdiniz mi?

Judy ile dalış yapıp batık mahalleyi incelediğimiz görev.

Emin değilim ilgili göreve bakacağım. 5 oyun saati önceki Save dosyasında dalış kıyafeti olmayan bir versiyon buldum ama sonuçta beni 5 saat geri atacak. Hemen deniyorum...

Merhabalar,

Cyberpunk 2077'de diğer kıyafetleri değiştirmemi engelleyen bir dalış takımı giydim ve kıyafeti normalde mouse scrolluna basarak çıkarıyorsunuz. Fakat eylem engellendi diyor sanırım sert bir kayaya çarptım ve artık kıyafet değiştiremeyeceğim gibi görünüyor. Geçmiş Save dosyasına dönmeye çalışacağım. Başına gelip çözüm bulan olursa paylaşsın lütfen.
Saygılar...

Eki Görüntüle 814895
Bende de aynı sorun var maalesef, çözüm bulabildiniz mi?
Belki sonradan soran olur diye yazıyorum, Judy ile yukarıda arkadaşın bahsettiği görevi yaptıktan sonra kıyafeti istediğimiz şekilde değiştirebiliyoruz, bilgilerinize.

Son düzenleme:

Belki sonradan soran olur diye yazıyorum, Judy ile yukarıda arkadaşın bahsettiği görevi yaptıktan sonra kıyafeti istediğimiz şekilde değiştirebiliyoruz, bilgilerinize.

Kıyafeti dalış görevinden önce giyince çıkmıyor. Dalış görevinden sonra bende nihayet çıkarabildim. Biraz komik oldu günlerce çıplak ayakla Night City de görev yaptım...

Geri
Yukarı