Cyberpunk 2077 detaylı sistem gereksinimleri

Demek istediğim oyun çıkmadan net bir şey söylenemeyeceği. Tam tersi iyi de olabilir açmaz dediğimiz kartlar açadabilir demek istediğim buydu, bir karşılaştırma yapmadım.
Verdiğiniz örnek doğru değil işte. Bu bir PS oyunu değil. Haliyle oynanabilirliği daha başarılı olacaktır.

Dostlar sice RTX 2070 laptop ile 1080p ultra ayarda 60FPS sabit verebilir mi bu oyun? Benim laptopla eşdeğer RTX2060 High ayarda 1440p de 60 veriyor tabloya göre.

İşlemci tarafı için memnunum Ryzen 5 2600 var ama ekran kartım RX 570 4 GB biraz canımı sıktı recommended'a girememesi, ne dersiniz, bu kart ile Low-med arası nasıl bir performans verir "tahminen"?

GTX 1050 Ti ile Low ayarlarda kasacak desene...

Aslında oynatabilir de. Horizon Zero Dawn oyununun minimum gereksinimleri ile Cyberpunk 2077'nin minimum gereksinimleri çok benzerler. Hatta ikisi de minimum olarak GTX 780'i öneriyor. Ben 1050 Ti ile 1080P medium ayarlarda Horizon Zero Dawn'da ortalama 35FPS rahat aldım, yer yer 33-39 arası oynadı. Low ayarlarda ise rahat 40 üstü idi. Bir umut bekliyorum ben deneyeceğim çıktığı zaman Cyberpunk 2077. Aldığım FPS'i yazarım.

Aslında oynatabilir de. Horizon Zero Dawn oyununun minimum gereksinimleri ile Cyberpunk 2077'nin minimum gereksinimleri çok benzerler. Hatta ikisi de minimum olarak GTX 780'i öneriyor. Ben 1050 Ti ile 1080P medium ayarlarda Horizon Zero Dawn'da ortalama 35FPS rahat aldım, yer yer 33-39 arası oynadı. Low ayarlarda ise rahat 40 üstü idi. Bir umut bekliyorum ben deneyeceğim çıktığı zaman Cyberpunk 2077. Aldığım FPS'i yazarım.
900p'de low-medium arası karışık ayarlarda 25-35 fps aldım ama 20'ye düştüğü 40'a çıktığı yerler de oldu. Oyunu böyle bir ayarda oynayıp bitirdim. 900p Low'da ise 30fps üstü veriyor genel olarak. Ama low-medium melez ayar beni daha çok tatmin etti. 1080p low ise akıcı bir deneyim sunmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı