Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri neden açıklanmıyor?

CD Projekt'e güveniyorum ve eminim ki boşa çıkmayacak. Bu kadar fazla ertelendiğine göre kuvvetle muhtemel her kitle oyunu rahat oynayabilsin diye uğraştıklarını düşünüyor, daha doğrusu umut ediyorum.

Açıklanmaması gayet normal, oyun çoktan bitti şu anda optimizasyon ve hataların son kontrollerini yapıyorlar. Ertelenme sebebi de virüs yüzündendi, yani adamlar normal şartlarda Nisan ayında çıkaracaktı. Ayrıca oyunun çıkmasına 2.5 ay var, yani sistem gereksinimi açıklama zorunlulukları yok. 1 ay kala kendileri illa ki açıklayacaktır, hiç sabredemiyor musunuz? Ben bile oyunun delisi olmama rağmen gayet bekleyebiliyorum. Bununla beraber sistem gereksinimleri MSFS 2020 ile benzer olmayacaktır, zira MSFS 2020 simülasyon yani pek oyun denilemez. Cyberpunk ise ağır RPG bir oyun, daha çıkmadan ödül alması da ne çapta olacağını belli ediyor.
Buna ek olarak 1050 Ti ile gayet oynanabilir seviyede olacaktır, yoksa adamlar oyunu kime satacak? Azıcık mantık lütfen, dediğim gibi 1-1.5 ay daha sabredin.

Bence sanıldığı kadar yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmayacak. En kötü ihtimalle minimum GPU gereksinimi GTX 1050Ti olur diye tahmin ediyorum. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı