Çözüldü Cyberpunk 2077 Dört Dörtlük başarımı nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Süleyman80

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cyberpunk 2077'de tüm kazanımları almaya çalışıyorum fakat ‘Dört Dörtlük’ adında bir kazanım var bunu nasıl alacağım? Her bir yetenekte en üst seviyeye ulaş diyor fakat bu mümkün değil çünkü çok fazla yetenek var ve 50 seviye olunca yetenek puanı vermiyor artık.

Çözüm
Bahsedilen yetenekler bunlar:
1665840948970.png

Üretim, hızlı hack gibi yeteneklerden söz ediyor. Hack yaptıkça hızlı hack yetenek puanın artar mesela. Gerekli yeteneğe göre icraat yapmalısın.
Bahsedilen yetenekler bunlar:
1665840948970.png

Üretim, hızlı hack gibi yeteneklerden söz ediyor. Hack yaptıkça hızlı hack yetenek puanın artar mesela. Gerekli yeteneğe göre icraat yapmalısın.

Çözüm
Binlerce saat oynamak gerekiyor o zaman. Oyun başından beri çatışma odaklı oynadım ve hala tahribat ve taarruz bile tam bitmedi. 12 yetenek var hepsini fullemek neredeyse imkansız 😏

Binlerce saat oynamak gerekiyor o zaman. Oyun başından beri çatışma odaklı oynadım ve hala tahribat ve taarruz bile tam bitmedi. 12 yetenek var hepsini fullemek neredeyse imkansız 😏
O başarımın Türkçe çevirisiyle ilgili bir sıkıntı var dostum, aslında hiç de zor bir başarım değil. Başarım açıklamasında tüm yetenekle diyor ancak öyle değil, sadece üretime abanıp üretimi 20 seviye yap başarımın açıldığını göreceksin. Sadece 1 dalda 20 seviye olmak yeterli o başarımı açmak için öyle saatlerce oynamaya falan gerek yok yani.

Cyberpunk 2077 başarımlarını fulledim ben hiç de göründüğü kadar zor bir başarım değil sadece açıklaması yanlış yazılmış. Ve bunu yapmak için en kolay yöntem üretimi fullemek bana soracak olursan, ancak bunun için biraz paran olması lazım. Ben oyunda hiç araç satın almadığımdan bolca param vardı ve kolayca üretimi 20 seviye yapabildim.

Şu an sende yüksek olan yeteneklerden devam etmek isteyebilirsin ancak şunu belirteyim, son 3 seviye gerçekten dolmak bilmiyor. O nedenle son 3 seviyeyi doldurmak için saatlerce çatışman, hack yapman vs. (artık sende hangisi yüksekse) gerekebilir bu da sıkacaktır elbet. O nedenle üretimi yapmanı öneririm, daha zahmetsiz, daha hızlı 20 seviye oluyor.

Muhtemelen "herhangi bir yetenekte en üst seviyeye ulaş" yazacaklarına "her bir seviyede" diye yazmışlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı