Cyberpunk 2077 düzeldi mi?

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı geceler.
Bugün canım Cyberpunk çekti fakat 1 sene önce oynadığımda RX 560 ile 25 FPS oynuyordum. İade etmiştim. Acaba şimdi Update'ler ile düzeldi mi? 35 FPS üstü oynasam yeterlidir. YouTube'da de yakın zamanda çekilmiş bir performans testi göremedim. Kısacası oyunun durumu nedir?

Oyunun optimizasyonu bayağı düzeldi, oyuna bayağı güncelleme geldi de o kart ile kaç FPS alabileceğinizi bilemiyorum. GeForce NOW gibi sistemlerden oyunu oynamayı düşünmez misiniz? İnternet hızınız iyiyse sizi kurtaracaktır bir nebze.

720p Medium ayarlarda 35-40 FPS alıyordum, sizde ne olur bilemem İşlemci ve RAM faktörleri fark gösterebilir.

Oyunun optimizasyonu bayağı düzeldi, oyuna bayağı güncelleme geldi de o kart ile kaç FPS alabileceğinizi bilemiyorum. GeForce NOW gibi sistemlerden oyunu oynamayı düşünmez misiniz? İnternet hızınız iyiyse sizi kurtaracaktır bir nebze.
İnternetim patates maalesef hocam :)

720p medium ayarlarda 35-40 FPS alıyordum, sizde ne olur bilemem işlemci ve RAM faktörleri fark gösterebilir.

Ryzen 3 3200G ve 8 GB 3000 MHz RAM var hocam.

Phantom Libertys dlcsi gelene kadar sakin ama sakin baslama, eylul sonunda cok buyuk bir guncelleme gelecek, o zaman oynanabilir duruma gelecek ve baya oyun ici icerik update alacak

İnternetim patates maalesef hocam :)

Ryzen 3 3200G ve 8 GB 3000 MHz RAM var hocam.
Acmaz hocam :(

Phantom Libertys dlcsi gelene kadar sakin ama sakin baslama, eylul sonunda cok buyuk bir guncelleme gelecek, o zaman oynanabilir duruma gelecek ve baya oyun ici icerik update alacak
PL DLC'sinde gelicek guncellemeler bi kac gune update olarak geliyor. Polis guncellemesi ates etme arabadan vs.

Ram'i senden fazla ve ekran kartı seninkinin bir üst modeli. Biraz eskide bir video. Oynayabilirsin belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hocam o zaman güncelleme için beklemedeyim.

RAM'i senden fazla ve ekran kartı seninkinin bir üst modeli. Biraz eskide bir video. Oynayabilirsin belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı