Cyberpunk 2077 eylem engellendi bildirimi

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cyberpunk 2077 oyununda yakın dövüş silahı ya da el seçtiğim zaman eylem engellendi bildirimi geliyor. Sandevistanı ve el bombasını kullanamıyorum. Kırmızı olarak gözüküyor. Önceki savelere döndüm hepsinde aynı. Önceden kullanabildiğim özellikler şimdi kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cyberpunk 2077 oyununda yakın dövüş silahı ya da el seçtiğim zaman eylem engellendi bildirimi geliyor. Sandevistanı ve el bombasını kullanamıyorum. Kırmızı olarak gözüküyor. Önceki savelere döndüm hepsinde aynı. Önceden kullanabildiğim özellikler şimdi kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
O anki görevin neticesinde bazı özellikler engelleniyordu onlardan biri olmasın hangi görevdesin ?

Açık dünyada oynarken herhangi bir yakın dövüş silahını seçemiyorum.

Hmm, belli bir oyun ilerlemesi istiyor olabilir oyunun bir bölümünde bayağı hasar alıyordu v oralarda olabilirsin hiç dikkat etmemiştim eve geçince meraktan bakacağım.

Hmm, belli bir oyun ilerlemesi istiyor olabilir oyunun bir bölümünde bayağı hasar alıyordu v oralarda olabilirsin hiç dikkat etmemiştim eve geçince meraktan bakacağım.
Çok saçma bir şekilde çözdüm. Çözüm şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde burada johnny oturuyor televizyonu aç diyince gidiyor sonra evden dışarı çıkınca düzeldi. Bu arada bu olay sadece h10 daki dairede oluyor diğer sahip olunan dairelerde yapınca olmuyor.
Yardım eden herkese teşekkür ederim, umarım bundan daha tuhaf bir bugla karşılaşmam :D

Geri
Yukarı