Dağ bisikleti ve şehir bisikleti farkı nedir?

Dragonsaw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bisiklet almak istiyorum sizce dağ bisikletimi yoksa şehir bisikleti mi almam gerekli?

İşe ve spora gelip giderken kullanmayı planlıyorum ve boş zamanlarımda sürmek istiyorum. Bulunduğum yer şehir fakat yolları iyi değil.

Dayanıklılık için dağ bisikleti alıp lastiğini şehir lastiği takarsam bir problem olur mu?

Bütçe 12K Dağ bisikleti olarak Rock Rider ST100 gözüme kestirdim.

Arkadaşlar merhaba. Bisiklet almak istiyorum sizce dağ bisikletimi yoksa şehir bisikleti mi almam gerekli?

İşe ve spora gelip giderken kullanmayı planlıyorum ve boş zamanlarımda sürmek istiyorum. Bulunduğum yer şehir fakat yolları iyi değil.

Dayanıklılık için dağ bisikleti alıp lastiğini şehir lastiği takarsam bir problem olur mu?

Bütçe 12K Dağ bisikleti olarak Rock Rider ST100 gözüme kestirdim.

Önde amortisör olsun lastikler çok kalın olmasın bir de amortisor kilitlenme özelliği olsun çok iyi iş yapar ayrıca biraz daha ince teker mesela 1,75 olanlar iyi son olarak 27.5 ve 29 jant ideal 3x8 vites olursa tadından yenmez

Ama 26.000 liraymış... riverside 120 var o da hibrit arkadaşa almıştık ama hiç beğenmedim baya kalitesiz kadro olsun vites sistemi olsun. 11.000 asla etmez.

Senin koşullarda hibrit bisiklet alman en iyisi.
Hocam size zahmet link atar mısınız bütçem 12 bin.

Ben 4 senedir riverside 700 kullanıyorum, taşa toprağa da girdim ama genel olarak şehir içinde sürüyorum adanada kaldırımdan ordan burdan hep zıplarım acayip memnunum.
evet hocam baktım 26 bin liracık bütçemin 2 katı :D ama bisikletle eğlenmeniz hoşuma gitti daim olur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı