Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Finali anlamadım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Oynamayanlar umarım bakmazlar çünkü spoiler olacak.

Ben az önce uzayda biten son ile bitirdim. Ama ne olduğunu tam anlamadım. Neden Vi, Alt`a doğru yürürken Johny`ye yani bize vuruyor. Alt bize Vi`nin yani bizim her türlü öleceğimizi söylüyor ama Johny`nin bedenimizi kulanabilceğini söylüyor. Burda ben bedeni kulanmayı seçmedim. Altın parçası olup Vi`yi göndermeyi seçtim. Sonra bir baktım Vi yaşıyor. Bunu anlamadım. Ve Vi`nin uzayda ne yaptığınıda anlamadım.

Açıklarsanız çok sevinirim.

Selam arkadaşlar. Oynamayanlar umarım bakmazlar çünkü spoiler olacak.

Ben az önce uzayda biten son ile bitirdim. Ama ne olduğunu tam anlamadım. Neden Vi, Alt`a doğru yürürken Johny`ye yani bize vuruyor. Alt bize Vi`nin yani bizim her türlü öleceğimizi söylüyor ama Johny`nin bedenimizi kulanabilceğini söylüyor. Burda ben bedeni kulanmayı seçmedim. Altın parçası olup Vi`yi göndermeyi seçtim. Sonra bir baktım Vi yaşıyor. Bunu anlamadım. Ve Vi`nin uzayda ne yaptığınıda anlamadım.

Açıklarsanız çok sevinirim.
Final de V Afterlife patronu oluyor ve çok çılgın bir iş alıyor. Uzaydaki kumarhaneyi soyma! 6 ay hayatı kalan V, bir efsane olmak için bu ölüm görevini kabul ediyor. Yani o görevin ucu ölümüne gidiyor aslında.

Final Arasaka sonu kabul edilir büyük ihtimalle, V'nin yaşamaya devam edebildiği tek son o. DLC'de V'ye uygun yeni beden bulunmuş olur, yine karakteri bizim tasarlamamızı ister.

Geri
Yukarı