Cyberpunk 2077 GeForce Now'da oynanır mı?

ByQarizma

Decapat
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Cyberpunk 2077'yi almayı planlıyorum ancak sistemim kaldırmayacağı için GeForce Now üzerinden oynamayı düşünüyorum. İnternet değerlerim aşağıda bu değerlerle RTX açık bir şekilde yüksek ayarlarda akıcı oynayabilir miyim?

1608039914579.png

Bu nedir ilk defa görüyorum.
İçinden bile geçersiniz.
İşlemci ve ekran kartı?
Ne alaka aga?

Gelirse oynarsın.
Eûzübillâhimineşeytânirracîm bismillâhirrahmânirrahîm. O nasıl internet ben ise evde 20 cihazın bağlandığı 16Mbps internet ile takılayım :(.
O internet ile birlikte Cyberpunk'tan 5 tane açar 5 tanesini de RTX on Ultra grafiklerle içinden geçerek oynarsınız :D.
Müslüman olmuş adam.

Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Cyberpunk 2077'yi almayı planlıyorum ancak sistemim kaldırmayacağı için GeForce Now üzerinden oynamayı düşünüyorum. İnternet değerlerim aşağıda bu değerlerle RTX açık bir şekilde yüksek ayarlarda akıcı oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 781991

Abi hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsun?

Eki Görüntüle 781991

Oynarsınız hocam. İnternet değişimine açığım.

Eki Görüntüle 781991
O İnternetle hayli hayli oynarsın. RTX açmak istiyorsan da GeforceNOW ın paralı versiyonunu satın alman da gerek. Paralı versiyonu da hiç pahalı değil.

Konuyla alakasız ama, 383 Mbps download alıyorsunuz. Upload neden 5.13 ?
Yüksek ayarlarda oynarsınız GeForce Now ile.
TR de upload hızları cok dusuk oluyor. Genelde yani indirme hızından bagımsız olarak, tr adına konusuyorum. Yurt dışında boyle degil... Lanet olası Tr interneti 380 DL varken 5 UL var adamda şaka gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı