Cyberpunk 2077 GeForce Now'da oynanır mı?

ByQarizma

Decapat
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Cyberpunk 2077'yi almayı planlıyorum ancak sistemim kaldırmayacağı için GeForce Now üzerinden oynamayı düşünüyorum. İnternet değerlerim aşağıda bu değerlerle RTX açık bir şekilde yüksek ayarlarda akıcı oynayabilir miyim?

Konuyla alakasız ama, 383 Mbps download alıyorsunuz. Upload neden 5.13 ?
Yüksek ayarlarda oynarsınız GeForce Now ile.
Türkiye'de upload hızları 5 Mbps'yle sınırlı maalesef. Ayrıca para verip yükseltmek gerekiyor fazlası için.

Herkese cevapları için teşekkürler. İnternet sağlayıcımı Turkcell Superonline'nin hız şenliği tarifesini kullanmaktayım. Superonline kullananlar var ise hız şenliği kampanyalarına bakmanızı öneririm.

Ekran Alıntısı.PNG

Herkese cevapları için teşekkürler. İnternet sağlayıcımı Turkcell Superonline'nin hız şenliği tarifesini kullanmaktayım. Superonline kullananlar var ise hız şenliği kampanyalarına bakmanızı öneririm.

Eki Görüntüle 783875

Garibime giden bir nokta var 200Mbps verebiliyorsa paket siz nasıl 400'e yakın aldınız. Farklı bir paket galiba neyse :D.

VDSL ile 2 MS alıyorum pinginiz yüksek gibi.

Metro Ethernet olabilir.
buyrun hocam speed test değerlerim
1611699536208.png

Hocam o değerler ile nasıl 13 ping alıyorsunuz? Ve nerede o kadar Upload hızı buldunuz?
millenicom internet sağlayıcım biraz fazla ücret vererek paketi yükselttirdim biraz pahalıya patlıyor ama çok memnunum öneririm altyapınız destekliyorsa

Yeni konular

Geri
Yukarı