Sürprizbozan Cyberpunk 2077 görevde sorun mu var?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
Herkese selamlar, oyunu 2 gündür oynuyorum ve hikayesi mükemmel. Açıkçası şu anda ana hikaye odaklı ilerliyorum, birkaç yan görev yapmayı denedim, pek sarmadı. Oyunun ana hikayesinde bir görevde takıldım, Evelyn Parker'ı kaçırdıktan sonra bay el ile konuştum, sonrasında "bay El'in aramasını beklerken oyalan." diye bir görev geldi.

1646155476522.png

Oyunun haritasını dolaştım 30 dakika civarı ancak bay el aramadı. Görevde herhangi bir bug olabilir mi acaba? Eğer bir bug varsa nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar, oyunu 2 gündür oynuyorum ve hikayesi mükemmel. Açıkçası şu anda ana hikaye odaklı ilerliyorum, birkaç yan görev yapmayı denedim, pek sarmadı. Oyunun ana hikayesinde bir görevde takıldım, Evelyn Parker'ı kaçırdıktan sonra bay el ile konuştum, sonrasında "bay El'in aramasını beklerken oyalan." diye bir görev geldi.

Eki Görüntüle 1319980

Oyunun haritasını dolaştım 30 dakika civarı ancak bay el aramadı. Görevde herhangi bir bug olabilir mi acaba? Eğer bir bug varsa nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler...
Orada boks dövüşü vs. vardı ona bir git derim. Ya da eve git uyu.

Bazen bug oluşabiliyor. Daha dün Xbox Series S'de Quick Resume ile eğer konsolu uyku modunda kullanıyorsanız (sanırım, belki kaptınca da Quick Resume çalışıyor olabilir denmedim hiç) oyuna direkt olarak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tam oyuna girdim ama bir baktım ekranda ne harita gözüküyor ne de başka bir şey, sadece oyunun kendisi gözüküyordu. Son Save dosyamı açınca düzeldi.

Şöyle bir şey yapabilirsiniz, oyunda zamanı ileri alma var. Harita, envanter gibi detayların olduğu ekranda sol altta görebilirsiniz. Oradan zamanı 1 saat ileri alın ve bir süre aramasını bekleyin. Olmazsa yine süreyi ilerletmeyi tekrar edin.

Apartmanımızda polislerle ilgili bir yan görevde bu şekilde göreve girebilmiştim. Gerçekten beklemem gerekseydi eğer oyun içerisinde toplamda 8-9 saat civarı süre geçmesi gerekiyordu.

Ayrıca şöyle bir bilgi de vereyim. Oyunu 2. kez oynuyorum ve ilk çıktığında oynadığım zaman ana görev odaklı oynamıştım ama şu an full yan görev, arada ana göreve giriyorum ve bu şekilde epey para kazanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı