Cyberpunk 2077 güzel mi?

@Johnny Gat hocam nereye kayboldunuz ya?

Her dakika aktif olmak zorunda degilim hani?
Dedigim seyle verdigin cevap alakasiz. Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Hater olmanla ilgili bir şey diyorum sen bana bilgisayarimdan bir suru oyun oynadim diyorsun bundan banane?
Dedigim seyle verdigin cevap alakasiz. Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Hater olmanla ilgili bir şey diyorum sen bana bilgisayarimdan bir suru oyun oynadim diyorsun bundan banane?
@EnsarT57 hocam nereye kayboldunuz ya?

@EnsarT57 hocam nereye kayboldunuz ya?
Hocam oyun oynamamış insanlar oyunu gömüyor falan demişsin? Bunu bana dediysen oynadığım oyunlar senin oynadığın oyunlardan en az 10 kat fazladır.

Mesajlarımı okumadığın o kadar belli ki, neyse yazdığım onca cümleyi tekrar yazmayayım.
"PS 5'te 620 lira en kaliteli oyunlara vereceğime gelir 250 lira bu oyuna verir oynarım, parasına değmeyeceğini niye düşündün? Üstelik Türkçe altyazısı var ve çeviri gerçekten iyi, mesajları falan okuduysanız çevirinin kalitesini anlayabiliyorsunuz." Demişsin. Türkçe altyazıyı vurgulamandan dolayı yazdım. Bunun dışında sürekli optimizasyon konuşmuşsunuz. Optimizasyon sıkıntısı var, bu da şimdilik 250TL vermemek için bir sebep daha verir. Optimizasyon sıkıntısını GeForce Now'da bile görüyorum. GeForce Now bana RTX 2080 veriyor kullanmam için, 1080p çözünürlükte tüm ayarlar Ultra'da 45-50 FPS alıyorum üstüne bir de drop yiyorum sık sık olmasa da. Bu, kocaman bir optimizasyon sıkıntısıdır. Sen yaşamamışsın çünkü oyun o kadar dengesiz ki neredeyse aynı bileşenlere sahip 2 PC bile yakın performans alamıyor.

Geri
Yukarı