Cyberpunk 2077 hikaye bitişinde devam edilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ksenox

Hectopat
Cyberpunk 2077'nin ana hikaye bölümünü bitirmiş durumdayım ancak gururla izlediğim jenerikten sonra karşıma bir bildirim ekranı çıktı ve bana istersem karakterimle yan görevlere devam edebileceğim yazıyordu ve 2 seçenek var biri evet devam diğeri hayır gayet basit ben devamı seçmeme rağmen beni ana menüye attı ve devam et seçeneğine basmama rağmen tekrar jeneriği izletip aynı senaryo tekrarlandı. Aranızda yardım edebilecek varsa çok memnun olurum. (Oyuna tekrar başlayasım hiç yok o kadar karakter kasıp teçhizat toplayıp boşa gitsin istemiyorum=)
Bahsettiğim seçim ekranı.

Dosya Ekleri

• IMG_20201213_160441.jpg
    IMG_20201213_160441.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:
Cyberpunk 2077'nin ana hikaye bölümünü bitirmiş durumdayım ancak gururla izlediğim jenerikten sonra karşıma bir bildirim ekranı çıktı ve bana istersem karakterimle yan görevlere devam edebileceğim yazıyordu ve 2 seçenek var biri evet devam diğeri hayır gayet basit ben devamı seçmeme rağmen beni ana menüye attı ve devam et seçeneğine basmama rağmen tekrar jeneriği izletip aynı senaryo tekrarlandı. Aranızda yardım edebilecek varsa çok memnun olurum. (Oyuna tekrar başlayasım hiç yok o kadar karakter kasıp teçhizat toplayıp boşa gitsin istemiyorum=)

Bir önceki Save'ye geri dönmen gerekiyormuş, bir noktada sana "buradan sonra geri dönüş yok" gibi bir uyarı gelmiş olmalı. O uyarının öncesindeki bir kayıta gitmen lazım.

D-dostum sakin ol daha doğru dürüst kimse bitiremedi CP'yi. Ama azminden dolayı tebrikler.

Bir önceki Save'ye geri dönmen gerekiyormuş, bir noktada sana "buradan sonra geri dönüş yok" gibi bir uyarı gelmiş olmalı. O uyarının öncesindeki bir kayıta gitmen lazım.
Uyarıyı görmedim ama bi önceki save e döndüm yaklaşık 10 dakika öncesine hatta oyunun farklı sonunu tercih ettim özellikle ama bir şey değişmedi

Bende bitirdim.
Judy alvarez ile panam palmer ile devam edeceğimiz işler var sandım ve bitirdikten sonra beni oyuna attı. Judy alvarez ile konuştuğumuz aynı şeyi konuşuyorduk. Şaşırdım devam etmiyor muydu falan diye. Daha aşk yaşayacaktık neden bitti ya.

Son görevin hemen öncesine bırakacağını söylüyor işte yazıda. O son görevi yapmaman gerekiyor. Son kontrol noktası dediği yer orası. Ana hikayenin son görevinin hemen öncesine bırakıyor seni. Şehirde takıl hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı