Cyberpunk 2077 İade Kabul Olmuyor

Desteğe dün yazdım, bugün cevap geldi ve iade ettiler. Desteğe yaz.
1607881876338.png

Eki Görüntüle 778898
Selam, desteğe nasıl yazacağımı bulamadım
Tamam buldum ve yazdım teşekkürler. 3 gün olacak nerdeyse fifa 21 alacaktım gelen para ile ama indirim bitti sanırım
Eki Görüntüle 778898
Desteğe de yazdım. 1 gün geçti haber yok. İade talebi üzerinden 3,5 gün geçti çık yok. 14 günü geçirmelerinden korkuyorum. Başka yapabileceğim birşey yokmu? :/
Sonunda oyunu iade edebildim. Öncelikle steam desteğe yaz diyen arkadaşa teşekkürler. İade talebim hala duruyor ama bana iade destek mesajı üzerinden sağlandı. İade 4 gün beklemede kaldı. Steam desteğe yazdığım mesaj da ertesi gün aynı saatlerde cevaplandı. Böyle bir durum ile karşılaşan arkadaşlar için birkaç tavsiye ;

-İade talebi kaç gün sürerse sürsün iptal etmeyin.
-İade talebi yaparken "Yanlışıkla satın aldım" seçeneğini kullanın.
-İade talebi gönderdikten sonra eşit zamanlı destek talebi gönderin.
-Eğer parayı 24 saat beklemek istemiyorsanız iade talebi değil destek talebi gönderin anında paranızı yatırıyorlar cüzdanınıza.

Herkese yardımları için teşekkür ediyor İyi forumlar, iyi oyunlar diliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201215_011553_com.microsoft.office.outlook~3.jpg
    Screenshot_20201215_011553_com.microsoft.office.outlook~3.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 208
Son düzenleme:

Tamam buldum ve yazdım teşekkürler. 3 gün olacak nerdeyse fifa 21 alacaktım gelen para ile ama indirim bitti sanırım

Desteğe de yazdım. 1 gün geçti haber yok. İade talebi üzerinden 3,5 gün geçti çık yok. 14 günü geçirmelerinden korkuyorum. Başka yapabileceğim birşey yokmu? :/
Sonunda oyunu iade edebildim. Öncelikle steam desteğe yaz diyen arkadaşa teşekkürler. İade talebim hala duruyor ama bana iade destek mesajı üzerinden sağlandı. İade 4 gün beklemede kaldı. Steam desteğe yazdığım mesaj da ertesi gün aynı saatlerde cevaplandı. Böyle bir durum ile karşılaşan arkadaşlar için birkaç tavsiye ;

-İade talebi kaç gün sürerse sürsün iptal etmeyin.
-İade talebi yaparken "Yanlışıkla satın aldım" seçeneğini kullanın.
-İade talebi gönderdikten sonra eşit zamanlı destek talebi gönderin.
-Eğer parayı 24 saat beklemek istemiyorsanız iade talebi değil destek talebi gönderin anında paranızı yatırıyorlar cüzdanınıza.

Herkese yardımları için teşekkür ediyor İyi forumlar, iyi oyunlar diliyorum.
Paranızı alabilmenize sevindim sizin adınıza. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Millet aldı iade etti ben daha seneye kadar para biriktirip alacağımda oynayacağımmda üstünde bir de beğenmeyeceğim yada bilgisayarım çalıştırmayacak sonra bir de iade edeceğim
-Boş hayaller kurma len dediğinizi duyar gibiyim (!)

Millet aldı iade etti ben daha seneye kadar para biriktirip alacağımda oynayacağımmda üstünde bir de beğenmeyeceğim yada bilgisayarım çalıştırmayacak sonra bir de iade edeceğim
-Boş hayaller kurma len dediğinizi duyar gibiyim (!)
En son rüyamda oynadım. Gayet akıcıydı ama çözünürlük hakkında emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı