Cyberpunk 2077 İade Kabul Olmuyor

E hocam öyle bir şey olsa herkes alıp iade edip tekrardan oyuna kaldığı yerden devam etmez miydi kusura bakmayın ilk defa böyle bir şey duydum biraz aydınlatır mısınız :D.
Oyunu iade etsen bile dosyaları kalıyor. Çoğu kişi ön siparişle felan aldı ve bunu bilmediğinden 2 saat den fazla oynadılar zaten direk. Oyunun direk dosyalarından giriş yapabiliyorsun. Dosyaları kopyalamana bile gerek yok. Steam saat de saymıyor.

E hocam öyle bir şey olsa herkes alıp iade edip tekrardan oyuna kaldığı yerden devam etmez miydi kusura bakmayın ilk defa böyle bir şey duydum biraz aydınlatır mısınız :D.
Öyle zaten. Bilenler yapıyor. Hayranları, sevenleri normal oynuyor. Hem PC'ye format atsan oyun gidiyor zaten. Birde güncelleme almaz diye biliyorum. Bir nevi korsan oluyor sanırım.

Nasıl geçebilirim iletişime? İade talebi gönderdim. İletişime nasıl geçeceğimi bilmiyorum.

Yarım saat.

Bu sayfadan ama Google'dan olduğu için giriş yapıp öyle talep gönderin.

Öyle zaten. Bilenler yapıyor. Hayranları, sevenleri normal oynuyor. Hem PC'ye format atsan oyun gidiyor zaten. Bir de güncelleme almaz diye biliyorum. Bir nevi korsan oluyor sanırım.

Türkçe dil desteği olmayan Türk milletine garezleri olduğunu göstermek için arapçayı bile oyunlarına dil desteği olarak getiren özellikle Ubisoft ve Rockstar gibi firmalarının oyunlarına bunu yapmak gerek. Her oyun için bu dediğiniz geçerli oluyor mu peki ve 2 saatten az oynayıp iade ettiğimizde paramızı geri alabiliyor muyuz.

Türkçe dil desteği olmayan Türk milletine garezleri olduğunu göstermek için arapçayı bile oyunlarına dil desteği olarak getiren özellikle Ubisoft ve Rockstar gibi firmalarının oyunlarına bunu yapmak gerek. Her oyun için bu dediğiniz geçerli oluyor mu peki ve 2 saatten az oynayıp iade ettiğimizde paramızı geri alabiliyor muyuz.
Malesef onlarda koruma sistemi var.

DRM koruması olmayan oyunlarda bu dediğim geçerli olur. 2 saatten az oynayıp oyunu iade edebilirsin. Ben bir oyun almıştım. Oyun kısaydı ve 1.5 saate falan bitmişti sanırım. Bende bir daha oynamayacağım için iade etmiştim.

Bu sayfadan ama Google'dan olduğu için giriş yapıp öyle talep gönderin.
Bu sayfadan olduğunu biliyorum. Direk destek sohbeti başlatmak için ne seçmem gerek?

Geri
Yukarı