Cyberpunk 2077 için sistem upgrade önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
AralGame Promotör
Arkadaşlar herkese merhabalar. Mevcut sistemim Aşağıda gözükmektedir. GTX 1070 ve Ryzen 5 1600X ile birlikte 15 GB DDR4 3200 Mhz Ram mevcut. Monitör aldım öncelikle 4K 60 Hz. Bu monitörde alabileceğim beni tatmin edebilecek ekran kartı öneriniz ne olur ? GTX 1080 Ti yeter mi? Yoksa Gtx 1070 hala gider mi ? Önerilerinize açığım Ekran kartı için ayırdığım bütçem ortalama 5-6 Bin tl civarıdır. Cevaplarınız için teşekkürler.

6.600 liraya kadar çıkabilirseniz kesinlikle bunu alın. Hem Ray Tracing'den faydalanırsınız, hem daha uzun yıllar idare eder sizi.

1080 Ti niye alasın ki hala. 2080S vardı sanırım o paraya.
GTX 1080 Ti alırsam 2. el alırım işte o yüzden bütçem 5-6 Bin tl diye belirttim.
6.600 liraya kadar çıkabilirseniz kesinlikle bunu alın. Hem Ray Tracing'den faydalanırsınız, hem daha uzun yıllar idare eder sizi.
Aorus modellerinin soğutmasına göre düşük diye duydum fikriniz nedir ?

.

Bulduğum en ucuz RTX 2080 Super bütçenizi 315 TL aşıyor ama değer bence.
Peki RTX 2080 Super modeli aldığımı farzedellim, Cyberpunk için 4K'da öngörünüze göre kaç fps verecektir ultra ayarlarda ?
Sistemin Cyberpunk 2077'yi kaldırabilecek düzeyde.
4K ultra ayarlarda oynayabilirmiyim sizce ?

Aorus modellerinin soğutmasına göre düşük diye duydum fikriniz nedir ?
Aorus üst seri. Tabii ki onun soğutması daha iyi olacaktır. Bu kartın soğutması nasıl bilemem ama fan tasarımına bakacak olursak havayı güçlü şekilde içeri verebilecek gibi duruyor. 3 fanlı yapmışlar, VRM, VRAM gibi diğer bileşenlere de temas ediyordur muhtemelen ısı boruları.

Peki RTX 2080 Super modeli aldığımı farz edellim, Cyberpunk için 4K'da öngörünüze göre kaç FPS verecektir ultra ayarlarda?

4K ultra ayarlarda oynayabilir miyim sizce?
İlk soru için bence en az 60-80 FPS verir DLSS 2.0 açık iken.
İkinci soruya bakarsak zor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı