Cyberpunk 2077 incelemesi

• Konuyu başlatan Zekke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
evet kesinlikle inceleme konusunda kötüyüm çok iyi düzenleyemiyorum ya da bir şeyleri atlıyorum ya da yanlış kelime kullanıyorum.
Hocam internetten araştırma yaparak bir oyunun hangi yönlerden incelenebileceğini, oyun yapılırken nelerin göz önünde bulundurulduğunu araştırarak geliştirebilirsiniz bu noktada kendinizi. Ve de en iyisi toplu bir paragrafta bütün düşüncenizi açıklamak yerine, madde madde, birbirinden olabildiğince bağımsız şekilde ilerleyip, en son bir derleme yapmanız.

Farklı incelemelere baktıysanız genelde fizik motoru, yapay zeka ve animasyonlar, grafikler, buglar ve optimizasyon gibi teknik konular ile; oynanış mekanikleri ve karakter geliştirme sistemleri, görev yapıları, hikaye içeriği, karakterler, diyaloglar gibi tasarımsal konuları ayırıp, kendi içlerinde madde madde değerlendirir insanlar genellikle.

Ayrıca bir firmanın davranışları da olabildiğince oyunun incelemesinden uzak tutulmalı kanaatimce. Bir oyun güzelse güzeldir; firmanın yalanları, iddiaları firmayı bağlar.

Hocam internetiniz ne kaç Mbit ve GeForce Now deneyiminizi anlatır mısınız?

Bir şey soracağım nerden bildin GeForce Now ile oynadığımı ama her neyse ben dediğim gibi 100 Mbit gecikmeyi çok hissetmeden Full ayarlarda RTX ile oynadım. Tahminimce GeForce Now'da RTX ile Full ayarlarda 30-40 FPS arası gidip geliyor benim internet şartımla. Bazen donma vb. oluyor ama nadiren. Bir de internet hızı her şeyi değiştiriyor 35mgbit de oynadım aynı zamanda başka bir evde çok kötü pixel pixel oluyor kasıyor çok gecikmeli oluyor en az 50mgbit olması lazım.

Bir şey soracağım nerden bildin GeForce Now ile oynadığımı ama her neyse ben dediğim gibi 100 Mbit gecikmeyi çok hissetmeden Full ayarlarda RTX ile oynadım. Tahminimce GeForce Now'da RTX ile Full ayarlarda 30-40 FPS arası gidip geliyor benim internet şartımla. Bazen donma vb. oluyor ama nadiren. Bir de internet hızı her şeyi değiştiriyor 35mgbit de oynadım aynı zamanda başka bir evde çok kötü pixel pixel oluyor kasıyor çok gecikmeli oluyor en az 50mgbit olması lazım.

8Mbit ile alsam mı diye düşünüyordum.:D Eyvallah hocam.

Geri
Yukarı