Cyberpunk 2077 indirilir mi?

Dostlar, Cyberpunk 2077 için yeterince beklediğimi düşünüyorum sizce alınır mı? Yoksa beklemeli miyim? Beklemeli isem hangi Update'ı beklemeliyim? En son 1.12 yayınlanmış herhalde. Oyun şu anda ne durumda bilen var mı?

Oyunu RX 5600XT ve 0 beklenti ile bitirdim ilk çıktığı hafta almıştım hatta öyle aman aman hatayla bugla karşılaşmadım bir kere harita dışına düştüm sadece ve gayet te keyifliydi benim için parasının hakkını verdi.

2020'nin en iyi oyunu gözümde. RDR2'den zerre keyif almamış biri olarak Cyberpunk'ı 1 haftada 50 saat oynayarak bitirdim.

Kısaca işin ucu zevkler ve renklere çıkıyor. Oyun üzerinde uğraşıldığını sana hissettiriyor. Oynanış olarak en çok RPG gibi hissettiren oyunlardan birisi Cyberpunk. İstediğin tarzda oynamana elverişli dizayn edilmiş çevresi var. İstersen Terminatör gibi sıka, patlata gir istersen ninja gibi istersen hacker ninja gibi. Tamamen sana bağlı. Ayrıca karakterleri çok güzel yazılmış, yan görevleri keyifli. Bazı yan görevleri Ubisoft ana görevlerinden daha kaliteli. Hikayesi güzel.

Dostlar, Cyberpunk 2077 için yeterince beklediğimi düşünüyorum sizce alınır mı? Yoksa beklemeli miyim? Beklemeli isem hangi Update'ı beklemeliyim? En son 1.12 yayınlanmış herhalde. Oyun şu anda ne durumda bilen var mı?
Hocam oyunu 2 kere bitirdim ve 2 oynayışımda da toplam 3 tane bugla karşılaştım ve bu bugların hiçbiri oyun zevkimi baltalayacak buglar değildi. 2 saniye durup gittiler. Bug olayının çok abartıldığını düşünüyorum. Tamam tek tük bug var ama oyununuzu baltalamıyor. Optimizasyon o kadar iyi değil.

Oyun ise gayet güzeldir. Burada oturup tek tek anlatmayacağım konu açmıştım zaten. Hikayesi, oynanış çeşitliliği, görevleri, karakterleri muazzam. Benim için yılın oyunuydu.

Single player olan bir oyun için gerçekten 250 TL çok fazla. Ama oyunun hikayesi gayet güzel.
Gta 4 çıkalı 12 yıl oldu hala herkesin oynayıp sevdiği bi oyun ve bazıları gta 5 ten iyi olduğunu bile söylüyor single player diye oyunmu dışlanır ve gta 4 te online da var ama genellikle single oynanıyo cyberpunk 2077 oyunu single player ama siz bunu bulduğunuza dua edin adam okadar para vermiş emek etmiş karşılığı bumu hadi erzurum oyunu gibi okadar kötü bi oyun olsa tamam diycemde ne bilim bi hoş oldum şu an.

Bence daha bekle.

Oyun yavaş yavaş indirime girer şu patch lerin dlc lerin akıbeti belli olur ondan sonra bir daha değerlendirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı