Cyberpunk 2077 Judy Minibüsü Yer Altında

Orhan Genç

Hectopat
Merhaba, Judy görevi hariç diğer ana görevleri yaptım ama minibüs yine gelmedi. İmleç yerin altında gösteriyor. Videolu hali bu şekilde;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm olarak da şöyle bir video atılmış;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu çözüm hikayede ilerlediğim için işe yaramıyor maalesef. Oyunu şu an 45 saat oynadım, sıfırdan başlamak istemiyorum. Allah aşkına yardım edin.

Merhaba, Judy görevi hariç diğer ana görevleri yaptım ama minibüs yine gelmedi. İmleç yerin altında gösteriyor. Videolu hali bu şekilde;

Çözüm olarak da şöyle bir video atılmış;

Bu çözüm hikayede ilerlediğim için işe yaramıyor maalesef. Oyunu şu an 45 saat oynadım, sıfırdan başlamak istemiyorum. Allah aşkına yardım edin.
Sanırım sıradan bir bug. Umarım düzelir. Hiç oynamadım o yüzden bir şey diyemem.

En yakın kayıt dosyanıza geri dönün. Orada gözükmesi lazım eğer hâlâ orada gözükmüyorsa farklı bir görev yapın tekrardan oraya geri dönün. En kötü ihtimal ayın 21'inde yeni bir güncelleştirme yayınlanacak onu da bekleyebilirsiniz.

Geri yükleme yapamıyorum. Kayıt yok. Yabancı forumlarda da gördüm aynı bug yaşayanlar varmış umarım patch ile düzelir sağ olun yardımcı olmaya çalıştığınız için.

Judy'le minibüsün yanında buluş kısmında kaldım ilerleyemiyorum minibüs orada bekliyorum fakat Judy yok gelmiyor , diğer Takamura ile olan görevi baya ilerlettim ara sıra deniyorum fakat yinede minibüsün yanında gözükmüyor Judy orada takıldım kaldım napabilirim.

Geri
Yukarı