Cyberpunk 2077 kaplama hatası

İşletim sistemi
Windows 10

McDarkKnight

Femtopat
Daha fazla  
(Torrent)Oyunu yaklaşık 3 4 gündür oynuyorum. İnternet üzerindeki patchi kurduktan sonra ekranım bu hale geldi ve eski dosyaları yedekleyemediğim için de oynayamıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-17 183358.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-17 183358.png
    709,2 KB · Görüntüleme: 108
  • cyberpunk hata.png
    cyberpunk hata.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 117
Siz yinede bir ekran ayarlarına bakın. Bende de olmuştu çünkü. Ve böyle çözmüştüm.
Dostum baktım aynen 2 tane ayarı orta veya yükseğe çekince ekran gidiyor ama en düşüktede iğrenç bir görüntü çıkıyor gölgelendirme bir de bulutlar olması lazım bu 2 ayar neden bu hale geldi bilmiyorum ama ultrada bile oynayabiliyorum oyunu

Dostum baktım aynen 2 tane ayarı orta veya yükseğe çekince ekran gidiyor ama en düşüktede iğrenç bir görüntü çıkıyor gölgelendirme bir de bulutlar olması lazım bu 2 ayar neden bu hale geldi bilmiyorum ama ultrada bile oynayabiliyorum oyunu
Çözüldü mü yani ?

Çözüldü mü yani?

Baktım, çözülmedi yani yine ekranımın yarısı gidiyor.
Kademeli gölge çözünürlüğü, hacimsel bulut çözünürlüğü; şu iki ayarı açtığım zaman ekran gidiyordu.
Şimdi oyunda Badlands'e gittim, orada yine Full siyah ekran verdi, çözünürlüğü düşürdüm, ekran düzeldi, yine üst kısım karardı. Anlamadım ne oluyor.

Siz yine de bir ekran ayarlarına bakın. Bende de olmuştu çünkü. Ve böyle çözmüştüm.

Nasıl çözdüğünü anlatır mısın? Bir de problemin neydi?

Baktım, çözülmedi yani yine ekranımın yarısı gidiyor.
Kademeli gölge çözünürlüğü, hacimsel bulut çözünürlüğü; şu iki ayarı açtığım zaman ekran gidiyordu.
Şimdi oyunda Badlands'e gittim, orada yine Full siyah ekran verdi, çözünürlüğü düşürdüm, ekran düzeldi, yine üst kısım karardı. Anlamadım ne oluyor.

Nasıl çözdüğünü anlatır mısın? Bir de problemin neydi?
Arkadaşla oyuna girdik ben ona katılacaktım. Katılmaya çalıştığımda bekleme ekranında kalıyordum sesler falan geliyordu ama ekran yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı