Çözüldü Cyberpunk 2077 karakter saçı pikselleşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.
O kadar da takmasam da oyundaki saçım beni çok rahatsız etti. Sadece o saç modelinde oluyor anlamadım. Karakterin saç telleri hareket ettiğinde yüz bozuluyor. Aynı sorun Judy alvarez de aynı. Herhalde aynı saç tipi. Fotoğraflarda göstermeye çalıştım tam çekememiş olabilirim. . Genelde pek takmam ama beni aşırı rahatsız ediyor. Oyundaki bir ayardan dolayı mı? Silip tekrar yüklesem sorun düzelir mi?

1617446251367.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm. Oyundaki Lens parlamaları ve hareket bulanıklığını yüksek yaptım. Garip bir şekilde düzeldi anlamadım. Herkese teşekkürler yardımları için.
Düşük çözünürlükte oynuyorsan normal. İmzanda ki sistem ile oynuyorsan düşük çözünürlük ile oynuyorsun galiba.
GTX 1050 4 GB SteelSeries Arctis 5
i5-8300h Logitech G300s.
24 GB RAM Zalman-NS2000

Düşük çözünürlükte oynuyorsan normal. İmzanda ki sistem ile oynuyorsan düşük çözünürlük ile oynuyorsun galiba.
GTX 1050 4 GB SteelSeries Arctis 5
i5-8300h Logitech G300s.
24 GB RAM Zalman-NS2000
İnternetten en iyi ayarlara da baktım. Normal ve yüksek arasında denedim sorun hala aynı.
TAA kapatırsam sorun düzelebilirmiş. Deniyorum şimdi.

İnternetten en iyi ayarlara da baktım. Normal ve yüksek arasında denedim sorun hala aynı.

Bu sorun benim oyunumda da oluyordu. Silip yüklemek veya dosya doğrulamak sorunumu çözmedi. İstersen dosyalarını doğrulamayı dene ama silip bir daha yüklemek sana kalmış. İnternette bu sorun ile çözüm de bulamadım maalesef :(

Sorunu çözdüm. Oyundaki Lens parlamaları ve hareket bulanıklığını yüksek yaptım. Garip bir şekilde düzeldi anlamadım. Herkese teşekkürler yardımları için.

Çözüm

Geri
Yukarı