Cyberpunk 2077 karalaması

1-Beklenti ne kadar büyük olursa kusurlar o kadar göze çarpar. Beklentiyi büyüten insanlar değil kendileri. Bu yüzden insanlar bunu bu kadar dile getirdiler. 7 yıldır hazırlanan bir oyunun bugla dolu olması ve 1050'nin bile günümüz oyunlarına yeterken 3090'ın Medium'da 106 FPS alacak kadar optimizasyon sorunlu olması saçma.

İşte ben de öyle olduğuna inanmıyorum açıkçası. PS4 platformunda rahat oynanabilirken 3090'nın mediumda bu ayarları vermesi hayal ürünü gibi geliyor. Umarım öyle değildir.

Oyunu toplamaları bayağı zaman alacak ve hisseleri çok kötü değer kaybedecek. Keşke erteleseydik diyecekler.

Denildiği kadar büyük buglar varsa büyük ihtimalle öyle olacak ve evet hisse almış olanlara geçmiş olsun maalesef. Gerçekten bu kadar bug varsa 7 yılda düzeltemediklerini ne kadar erteleseler de düzeltemezlerdi bence. Her şey 10 Aralık'ta gözükecek.

Şunlara bakın bizimle resmen alay etmiş CDPR:

Cyberpunk-Updated-System-Requirements-02-The-Requirements-scaled.jpgJmALSs8SnbssJDmyhbwj7h.png

Bu oyun gözümde bitmiştir. Resmen oyuncularla dalga geçtiler.

Şunlara bakın bizimle resmen alay etmiş CDPR:

Eki Görüntüle 769614Eki Görüntüle 769615

Bu oyun gözümde bitmiştir. Resmen oyuncularla dalga geçtiler.
Genç arkadaşım bunu neden atıyorsun? Biz de gördül bunu. Oyun çıkmadan aldığınız tavıra bak. Ben sana gelip arkadaşın sana ihanet etti diyorum sen de sorgulamadan gidip ona danışmadam siliyosun onu gibi bir şey bu resmen. Yaşına veriyorum.

Arkadaşlar arkadaşın 2 sayfadır anlatamadığı şeyi ben anlatayım, arkadaş tam bir fanboy. Oyunun 10 numara 5 yıldız olmasını istiyor fakat oyun arızalı olduğu için ama arkadaş oyuna deli gibi aşık olduğu için oyunu suçlamak istemiyor.

Genç arkadaşım bunu neden atıyorsun? Biz de gördül bunu. Oyun çıkmadan aldığınız tavıra bak. Ben sana gelip arkadaşın sana ihanet etti diyorum sen de sorgulamadan gidip ona danışmadam siliyosun onu gibi bir şey bu resmen. Yaşına veriyorum.
Oyun çıkmadan diyorsun ama sen kalben inanıyor musun bu kadar büyük bir sıçrayışın ilk gün patch'i ile yapılabileceğini? CDPR bizi kullandı, böyle düşük sistem gereksinimleri uydurup bizim oyun hakkımızda konuşmamızı sağladılar, yakınından bile geçmedikleri bir şey için söz verdiler.

Oyun çıkmadan diyorsun ama sen kalben inanıyor musun bu kadar büyük bir sıçrayışın ilk gün patch'i ile yapılabileceğini? CDPR bizi kullandı, böyle düşük sistem gereksinimleri uydurup bizim oyun hakkımızda konuşmamızı sağladılar, yakınından bile geçmedikleri bir şey için söz verdiler.

CD projekt beynimize çip yerleştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı